Wpis z mikrobloga

Mirosławy z #honda #civic, jeździ ktoś 7 gen? Zastanawiam sie nad kupnem, chętnie zapytałbym właściciela o typowe usterki. Ponoć skrzynia biegów i maglownica.

Co myślicie o tym aucie? Potrzebuje na 2-3 lata, zależy mi na bezawaryjności. Nie chciałbym wydać dużo więcej niż 15k, lepiej mniej. Wersja 1.4 daje radę?

#motoryzacja #samochody
Pobierz
źródło: comment_NAjDcdkwWccfvLWu43Ph3AcvDL9kSXqA.jpg
  • 55
@wonsz_smieszek: radio sterowane z kierownicy jest praktycznie niemożliwe, chyba, że taki pilot na rzep albo inne nieoryginalne sterowanie. Parę osób kombinowało z wymianą taśmy kierownicy na taką z modelu z tempomatem i jakoś to łączyli.

Radio to kenwood dnx5240. Malowałem farbą z katalogu hondy, ale nie pamiętam za bardzo. To jest chyba kolor szampański z 8 generacji. Po prostu zmatowiłem papierem, pomalowałem, a potem 3 warstwy bezbarwnego (mat). Używałem farby nabitej
@wonsz_smieszek: promień skrętu - jak cumple wyżej - kwestia przyzwyczajenia. Łatwiej mi się gdzieś zmieścić Civiciem niż typowymi sedanami jak mazda 6 albo passeratti.

Co do radia mam fabryczne + transmiter BT Xiaomi Roidmi 2S jako zestaw głośnomówiący działa średnio. Słabo ten mikrofon zbiera i przydałby się choć 1 przycisk fizyczny do odbierania. Jest za to bardzo kompaktowy