Wpis z mikrobloga

Rozumiem wszystko Meduza odwalil czego nie popieram bo to zachowanie karygodne dostal kare i nauczke, ale czy teraz to co sie dzieje to nie lekka przesada ? zeby az tak gnoic czlowieka o taka rzecz ? Wydaje mi sie ze kara nie jest odpowiednia do czyny jakiego sie dokonal. No ale jak widac ludzka zawisc nie zna granic jak zgnoic to do konca tak zeby mu zniszczyc zycie, i teraz tak zastanwiam sie czy nie spadliscie wszyscy na ten sam poziom co meduza a nawet czy nie nizej.. Patrze na to wszystko i czasami jest mi wstyd ze ludzie potrafia tacy byc , dodam jeszcze raz ze nie popieram jego zachowania z butelka ale zastanowcie sie co robicie zanim komus zniszczycie zycie i ta osoba cos sobie zrobi pod taka presja, zapraszam do dalszej konwersacji prosilbym bez wyzwisk kierowanych w moja strona :)
#danielmagical
  • 102
  • Odpowiedz
@Kalesonek: on jest przykladem dla innych, zeby zobaczyli czego nie robic w zyciu. Jak Jezus umarl za wszystkich tak medusa jest przykladem dla innych jak #!$%@? sobie zycie. W Singpapirze dostal by taka kare, ze musialby 5 lat na nia pracowac.
  • Odpowiedz