Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak na kadrę przyjeżdżal Żurawski,który gral wtedy w Larissie?A w Cafe Futbol debatowali czy będzie w formie czy liga Grecka to dla Maćka odpowiedni poziom albo jak się nadawalo paszport Obraniakowi a dziennikarz tvn go pytal o patriotyzm pod czas gdy Ludovic nie potrafil nic powiedziec po Polsku a jak w końcu z siebie wydukal "dzyn deobre" to kibice byli w siódmym niebie,teraz naprawdę nastaly zlote czasy dla reprezentacji,kiedyś taki Teodorczyk to bylby noszony na rękach w Polsce za wladowanie 28 goli w Belgii a teraz się nie mieści nawet w pierwszym skladzie repry #pilkanozna #reprezentacja
Pobierz H.....a - A pamiętacie jak na kadrę przyjeżdżal Żurawski,który gral wtedy w Larissie?...
źródło: comment_gObhIrpjDpjESsgYHlqcI4WiXls6P2b6.jpg
  • 37
@chiinasky: Ale jest ogromny progres,poza tym nie chodzi o samo zwycięstwo na EURO czy Mundialu ale o poczucie dumy z kadry.Widzę pilkarzy na europejskim poziomie i aż mi się cieplo na serduszku robi,pamiętam te blagalne listy do jakiegoś Polanskiego aby zgodzil się zagrac dla Polski przecież to byla potwarz albo jak San Marino wbijalo nam bramke i stadion gwizdal na Wasilewskiego,mroczne,bardzo mroczne czasy
@Hamouma: Ale co jak co, ale Obraniak w pierwszych meczach w kadrze robił różnicę i odstawał na + od poziomu reszty kadry.


Perquis to był solidny obrońca - moim zdaniem to najlepszy nasz piłkarz na Euro2012. Tylko przy tym kruchy jak szkło i rozsypały go kontuzje.

Najbardziej "polski" z całej tej grupy był Polański - swego czasu kapitan Hoffenheim, jak dla mnie - doskonały partner dla Krychy. Tylko obraził się na
@Flake: dej spokój,teraz to Polak walczy o Zlotą Pilkę i jest w top 3 graczy na świecie,wielki szacun dla Lewandowskiego,nie wiem czy jest obecnie w Europie gracz,który poczynilby większy progres,on ciągle nad sobą pracuje,kiedyś mial problem ze strzelaniem karnych a teraz je wykonuje jak boss,na spokojnie,powoli,bramkarz zawsze rzuca się w drugi róg,to samo z wolnymi,widać że postanowil podnieść skille i w tym aspekcie,motoryka też lepsza niż 2-3 lata temu niesamowity przyklad
@Hamouma: Osobiście uważam, że żyjemy w dobrych czasach dla naszej piłki. Mamy chyba najlepszą kadrę w historii, oby tylko ten poziom się utrzymał i następcy również prezentowali godny poziom. Bo mam już dość tych upokorzeń i marazmu, który oglądałem przez ostatnie lata.
@Hamouma: Obraniak...wiem że mało ludzi go lubiło, czy to za nieznajomość języka czy później za granie piachu, ale ja jakoś bez powodu lubiłem typa, miał swoje przebłyski, niekonwencjonalne jak na ówczesną kadrę (Murawski <3) zagrania i myślenie na boisku. Szkoda, że później wyszło jak wyszło, piach grał, ale to była kadra której ewidentnie brakowało polotu i finezji, żabojad chociaż momentami to dawał.
@justkilling: akurat bronowicki to cr7 schowal do kieszeni swojego czasu

@Sojerr: malo go lubilo, bo poza chwilami przeblysku na boisku byl arogancki, malo sie staral, nie chcialo mu sie nauczyc chociaz podstaw jezyka kraju ktory reprezentowal i nie przejawial checi integracji z reszta druzyny, czarny okres polskiej pilki, zrezsta miejsce w rankingu fifa mowi samo za siebie
@Ojciec_Kazimierz: i strzelił jedyną bramkę dla Polski na euro 2008 (w dodatku ze spalonego) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vndone: żeby poziom się utrzymał potrzebna jest poprawa szkolenia młodzieży. Boniek coś tam próbuje zrobić, ale boję się, ze może nie mieć wpływu na skorumpowanych prezesów...
yourgrandma - @Ojciec_Kazimierz: i strzelił jedyną bramkę dla Polski na euro 2008 (w ...