Wpis z mikrobloga

@SprzedamPlusa nie sprowadzałam, ale porównuje sobie ceny i widziałam dosyć mocna różnice. Zawsze możesz podskoczyć do Lwowa w celach turystycznych i zahaczyć o iSpot xD Przez internet bym się trochę cykała, chociaż sama jestem ciekawa jak to wygląda.
@pixxel: pracowałem kiedyś w firmie, gdzie chłopaki obok serwisowali sprzęt, głównie ajfony. Zależy co w nim nie działa, w przypadku zbitej szybki to sam koszt nowej jest bardzo duży w stosunku do całego telefonu. Jak masz jakieś podstawowe pojęcie o tym to nawet sam możesz prostsze rzeczy naprawiać, pamiętam, że niedziałające wifi w modelach typu 4 czy chyba nawet 5 to było rozkręcenie telefonu, wcisnięcie w środku mocniej takiego guziczka, chłopaki
@pixxel: tylko z pewnej reki lub z mozliwoscia diagnozy w dobrym serwisie, najwiekszym rakiem uzywek/uszkodzonych telefownow/iphone jest sciema odstawiana przez januszy. Urzadzenie przeryte z uszkodzonym pcb, a opis samo sie stalo po wymianie ekranu itd. Jak nie masz mozliwosci wertfikacji uszkodzenia to daj sobie luzu. Sam mimo ze mam ogromne mozliwosci naprawy praktycznie kazdego uszkodzenia, nie bawie sie w skup urzadzen uszkodzonych.