Wpis z mikrobloga

@bachuxd: @totmes: generalnie to lepiej grać na dm'ach only hs/warmup gdzie masz kilka modów pod rząd.. typu hs/all - rifle, hs/all - pistols, all - smg/scout. ćwiczycie wtedy crosshair placement i w normalnych grach już automatycznie ustawiacie celownik w pozycji na głowę.. :)
@Trusky92: Dlatego, że jest to po prostu "najczystsza" forma treningu - czyli cały czas strzelasz i wyrabiasz pamięć mięśniową i dopiero kolejnym etapem może być DM w którym już tą pamięć wykorzystujesz w jakiś praktyczny sposób.
@bachuxd: @totmes: ja wolę grać z ludźmi, gdzie do Ciebie też strzelają. Spoko ja też swojego czasu trenowałem na jakieś tam mapce, tylko strzelanie do stojących botów to wielki CH w porównaniu do żywych graczy ;) mam obecnie 1.7kh w cs:go i coś tam strzelam, dlatego zawsze wolę dmy na realnych mapach :)
@Trusky92: Ale zrozum, że zarówno strzelanie do botów jak i strzelanie do "żywych" graczy na DMie jest ważne i jedno z drugim współpracuje i w żaden sposób się nie wyklucza. Bez kitu nie ogarniam w czym problem :D
@bachuxd: ja nie mam problemu :P tylko pytałem czy nie lepiej na graczy, nie powiem czasami pogram jakieś aim_redline czy coś :P ale na boty staram się nie grać, mają #!$%@? movement