Wpis z mikrobloga

@WidarX #!$%@? bzdury nieuku to ty piszesz. Chamie i prostaku jeden. Dolnośląskie ma ponad 220 dni, a wg badan szacujee sie, ze w ciagu 15 lat wzrosnie o 11-17 dni . A u Ciebie na lubelszczyznie jak?#!$%@? biedaku
@WidarX region, w ktorym mam ziemię posiada ok 225 dni okresu wegetacji. Dodatkowo okoliczne miejscowosci kiedys slynely z produkcji wina, stad tez nazwa miejscowosci od wina a Ty mi wyskakujesz z jakimis #!$%@? prosze ja ciebie z paly hipopotama wyssanymi informacjami
@WidarX a tak na powaznie to marzy mi sie jakis przyjemny biznes w spokojnym miejscu, aby sensownie wykorzystać fakt posiadania ziemi po ojcu. Ziemia jest, budynki gospodarcze sa, jakby jeszcze jakies dofiinansowanie na sprzet i aranzacje sie podlapalo to nawet w kredyt nie trzeba siie pakowac
@fireman2: tak, ale u nas klimat jest inny, raz, dwa- masz większą zmienność amplitudy temperatur- kolego to nie pójdzie- ja już kiedyś to obadałem. Nawet nie chce mi się pisać
@fireman2: kwaśne będzie, koszta produkcji- jak sobie wyobrażasz konkurencję wgl? Że co że lokalne? xD
To już lep[iej na mały browar wziąc dotację, albo na ekopaliwa- chłopie ogarnij się :)