Wpis z mikrobloga

@przewodnik: prawidłowo, tylko twój screen nie ma raczej mocy prawnej, musiałby zostać zrobiony przez notariusza.
Jeżeli CKE zareaguje, unieważniając egzamin rodzice dzieciaka mogą złożyć pozew, że screen jest podrobiony. Jeżeli został usunięty, a facebook nie udostępni danych to sprawa jest przegrana przez CKE.
prawidłowo, tylko twój screen nie ma raczej mocy prawnej, musiałby zostać zrobiony przez notariusza.

Jeżeli CKE zareaguje, unieważniając egzamin rodzice dzieciaka mogą złożyć pozew, że screen jest podrobiony. Jeżeli został usunięty, a facebook nie udostępni danych to sprawa jest przegrana przez CKE.


@prosile: wystarczy, że autor komentarza powie

żartowałem xD

I tyle.
@Heninger: Oho, pokolenie JP widzę. Każdy powinien mieć równe szanse, dlatego egzamin jest taki sam dla wszystkich i uczniowie nie znają go przed samym jego pisaniem. Nauczyciele powinni beknąć za takie zachowanie i to srogo.


@Wolwgang: Ale tak się dzieje w 95% szkół:

-Nauczyciele uczący swoje dzieci
-Dzieci nauczycieli posiadające "fory" u innych nauczycieli

A spróbuj zwrócić uwagę, że jest to nie uczciwe, to w najlepszym wypadku będziesz pytany przy
@przewodnik: trochę jednak #!$%@? przesada. Uruchamiać szukanie bo typek sobie cos powiedział, może wkręcał, może chciał się popisać - nie wiesz tego. Z drugiej strony nie jest to aż tak poważne, żeby inby kręcić.
patrząc na ten wątek i te 1200 plusów, widać wyraźnie że nie wystarczy, żeby pokolenie komuny przeminęło, żeby w Polsce było dobrze
@przewodnik: Współczuje mu jeśli nie baitował, tylko serio pisał egzamin i se "hehe napisze se śmiesznego posta" bo jeżeli tak było to każdy z jego klasy pisze w czerwcu, nauczyciele mają lipe i ogólnie nie zazdroszcze typowi xDD
@przewodnik: Dzień dobry, to ja jestem tym "przestępcą" a dokładnie autorem tego postu. Wsród moich znajomych mam opinie "śmieszka" a post był jedynie tzw. zarzutką. Post był napisany w celach humorystuczych a rozszerzył się do takiego stopnia.