Wpis z mikrobloga

Krotka recenzja xiaomi mi5 po 6 miesiącach.

Plusy:
-Dizajn
-Ekran
-Czytnik linii papilarnych (szybki)
-Brak lagow, szybki telefon
-miui ok nakladka

Minusy:
-Słaby aparat i słabe filmiki
-Cichy i marny dźwięk (na głośniku i słuchawkach)
-Gps nie działa
-Czujnik zbliżeniowy nie zawsze działa dobrze podczas rozmowy
-Brak słuchawek z mozliwoscia rozmowy w zestawie
-miui wolna aktualizacja do najnowszego androida

#xiaomi #telefony
  • 31
@cienkichudy: wgrywałeś sam softa? Czy leciesz na tym co chińczyk wrzucił? Mi na GPS gubi zasięg co chwilę a przy używaniu LTE robi coś ala reconnnecty. Z tego co wyczytałem to może być wina jakiegoś szajskiego softu którego dogral chinczyk.
Hehehe a w tagu slychac tylko hurr durr jak xiaomi to tylko global, zadne xiaomi.eu/miuipolska bo to gowno i nic nie dziala.
#!$%@? ze na aktualizacje czeka sie miesiacami, #!$%@? ze trzeba zostac indianinem zeby miec najnowsza wersje, #!$%@? ze jak cos nie dziala to patrz poczatek zdania.
1...2...3... i wszyscy razem global najlepszy!!!111111oneoneone
@cienkichudy:

Minusy:

-Słaby aparat i słabe filmiki

- w tej cenie jakiś inny nowy telefon robi lepsze zdjęcia i ma porównywalne wyniki wydajnościowe?

-Gps nie działa

- Ty masz refuba? :D

-Czujnik zbliżeniowy nie zawsze działa dobrze podczas rozmowy

Naucz się trzymać telefon :)

-Brak słuchawek z mozliwoscia rozmowy w zestawie

Większość producentów nie daje słuchawek, kup sobie takie jakie chcesz, douszne, bezprzewodowe, sportowe... Gdyby jakies były to byłby płacz, że
@widmo82: 1. Z podobnej półki cenowej mam porównanie tylko Z iPhone se

2. Nie, nówka sztuka niesmigana
3. Steve Jobs też uczył ludzi jak mają trzymać telefon. Nie wyszło mu to na dobre. (umarł na raka)
4. Raczej spotykalem sie z tym, że każdy producent daje jakis Basic model na start. Może z reguly kupujemy innego rodzaju sprzęty.
@widmo82: dzięki za radę. Będę powtarzał, bo to jest moje zdanie i recenzja mojego telefonu, którego uzywam. Przez moje ręce przewinęło się trochę sprzętu z ios, androidem i windowsem. Każdy sprzęt miał wady i zalety. O każdym mógłbym napisać taka listę.
@widmo82:smiem kpić z wad? :D Chyba trafilem na fanboja... Nie chce mi się z Toba pisac na ten temat.
To że podałem jeden przykład nie znaczy, że mam okazję tylko z tym porownac. Btw moja stara Motorola g2 robiła podobne zdjecia i lepsze filmiki.
(psss wyobraz sobie, że nie miałem porownania tylko z tymi dwoma telwfonami :) )