Wpis z mikrobloga

@Antyantifa: Nie w tym rzecz. Chciałem porównać sytuację tych dwóch par. Lech dzięki podziałowi zbliżył się do Legii na 2 punkty, a Jagiellonia nie odskoczyła nawet na 1.

Poza tym i tak nie wyceniałbym tego na 1,5pkt bo wolę mieć jak Lech handicap dwóch punktów niż ewentualną bonifikatę przy takich samych punktach, bo tego zazwyczaj się jednak nie wykorzystuje.
@oiio: no takie uroki esa37
Jak się patrzy teraz na top4 to fajnie wyglądają te różnice pkt między nimi.
Zapowiada się epickie 7 kolejek choć osobiście bym wolał żeby Legia miała z 10pkt przewagi i bym się tak nie denerwował.
@Antyantifa: No takie są uroki i wolę je niż nudne końcowe kolejki gdy nic się nie dzieje. Ja jako kibic Lecha jestem zadowolony z sytuacji, ale staram się dostrzegać ewentualne niezadowolenie kibiców innych drużyn i tutaj szczególnie właśnie twojej Legii, bo co by nie mówić zbliżenie znaczne.

Top4 - 30,29,28,27 - punkcik w punkcik. A byłoby jeszcze bardziej emocjonująco gdyby Wisła dziś wygrała. Byłoby 24, a jest ledwie 22 i raczej
@oiio: ojoj, przepraszam pasjonatów. Trollowalem z nudów, sam stwierdziłem, że to było raczej przeciętne, więc uznałem za właściwe skasować wpis. Legia i tak ma zbyt dużą przewagę nad Lechem, bo okoliczności jesiennego spotkania w Warszawie były skandaliczne. Gdyby dzisiaj Lechia nie odpuściła w Szczecinie (w zamian za rewanżowe odpuszczenie meczu w mistrzowskiej, tak będzie) to miałaby tyle samo pkt co Lech. To byłoby nawet dziwniejsze niż to o czym pisałeś w