Wpis z mikrobloga

@sith92 a w ogóle lubi perfumy? Używa? Już pomijając to, że perfumy to kwestia indywidualna i zwyczajnie może jej się nie podobać zapach.
Gdy ja dostawałam perfumy to zawsze kończyło się to tak, że prawie nigdy ich nie używałam i oddawałam innym.
Najlepiej to chyba będzie tę książkę i hajs. Moja siostra w jej wieku bardzo lubiła książki Sparksa. Ja czytałam fantastykę. Więc to też zależy od preferencji ;)
Ale raczej jej
@noitakto: ogólnie lubi jeżdzić na rowerze, jak każda laska lubi ciuchy ale w to nie chcę wchodzić bo niewiem czy jej przypasuje to co kupie. Lubi też piec jakieś ciasta, ogólnie ma mało wolnego czasu, dużo się uczy bo chce się dostać na medycynę
Ale raczej jej się spodoba "Dallas '63" Kinga


@kostniczka: to tez przy zalozeniu, ze lubi Kinga.
Ja bym sie zalamala dostawszy jakakolwiek z jego powiesci.
Moze mam pecha, probowalam i te 3 czy 4, ktore czytalam (w tym Dallas) byly beznadziejne.
Ale wreszcie ktos rozsadnie skomentowal kupwoanie kosmetykow - tez dostalam kilka razy perfumy i tez zadnych nie uzylam. Najgorze bylo, jak dostalam takie smierdzace od kolezanek, ktore wiedzialy, ze szukam
@agaja: ja za Kingiem tez nie przepadam, ale ta jedna mnie naprawdę wciągnęła. Z kolei moja siostra zaczytuje się w Kingu, a tej książce nie dała rady (ale mówiła, że to przez to, że za gruba i za dużo miejsca jej w torbie zajmuje :p)
Z gadżetami do kuchni np. w moim przypadku też lipna sprawa, bo jak coś dostanę to mam poczucie, że "muszę" tego używać, a wcześniej się obchodziłam
Są perfumy, które są po prostu ładne i kobiece i się podobają. Zobacz J'Adore, Black Opium, Euphoria, Lolita Lempicka, Angel, Alien. Oczywiście taniej kupować przez internet niż w drogeriach stacjonarnych. Zobacz sobie https://makeup.pl - darmowa wysyłka i oryginalne produkty.
Siostra i perfumy to mogę Ci polecić coś specjalnego :)

Co rok zazwyczaj swojej siostrze kupowałem perfum a to krem i inne pierdoły...

W tamtym roku zrobiłem innowacje w prezencie :)
Wziałem się za szukanie w googlu próbek perfum.

Natknąłem się na stronę gdzie od ilości perfum można dostać oczopląsu.
http://odlewkiperfum.pl człowieku tutaj masz 3000+ zapachów jak nie lepiej haha

Wracając do tematu...
Kupiłem jej 30 próbek perfum, zapakowałem do koszyka i