Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Bespoke nie będzie. MTM u Milera, ale zdecydowanie odradzam - lecą sobie w kulki z klientem. Wysyłają inne rozmiary niż zamówione i kłamią że to klient źle zamówił, innemu przyjęli rzecz do poprawek, spieprzyli je całkowicie, wysłali do klienta bubel. Zwrócił do nich, milczeli w #!$%@? długo, wysyłali "już jutro" przez 2 tygodnie, po czym odsyłają ten sam bubel bez żadnych poprawek. Może będzie dobrze, a może będziecie mieli przejścia z
@zygus2: ogolnie ja zamowilem 2 sztuki z CT i zaplacilem za sztuke kolo 150 z kodami i cashbackiem. U krawca za dopasowanie zaplace 80 wiec wychodzi troche taniej a mam pewnosc ze bedzie dopasowana do mnie.
@zygus2: Zależy u kogo i jaka tkanina. https://custom.luxire.com/products/cool-white-linen-cotton Tu masz np. świetną tkaninę letnią, miks bawełny i lnu. Zaczynają się od ok. 60 dolarów, wiele fajnych modeli jest w przedziale 70-80. U Macaroniego 6 stów, natomiast ja korzystałem jak była promocja i dwie za 6 stów.

Co do przeróbek CT - nie wszystko przerobić się da, poza tym CT nie ma pewnych bajerów które robi Luxire. Tylko to są bajery, jeśli
@Xune: tak z ciekawosci, czego nie da sie poza kolnierzykiem przerobic jesli chodzi o zmniejszenie rozmiaru? W moich bedzie skracana dlugosc, taliowanie oraz skracany i zwezany rekaw ;)
@DenverPn: Zwężenie ramion jest mocno ograniczone albo niemożliwe, brak możliwości zmiany kąta kuli ramienia, jeśli koszula ma za krótki rękaw to nie wydłużysz, zmiana wysokości pachy jest mocno ograniczona albo niemożliwa. Poza tym kwestia lepszego dopasowania, np. przerzucenie więcej materiału z pleców na brzuch jeśli potrzeba. Oprócz tego pełna swoboda jeśli chodzi o kołnierzyki, mankiety, plisy, guziki i tak dalej.

Nie mówię że przeróbki koszul CT to zła rzecz, da się
@DenverPn: W tych konkretnych nie. Natomiast czasem się nie da zwęzić ramion z uwagi na długość rękawów już będącą na styk oraz rozmiar koszuli w klatce piersiowej. To że w Twoich 3 koszulach da się to zrobić nie znaczy że w każdej się da ;) U mnie w pewnych krawiec się nie podejmował bo inne wymiary już nie pozwoliły na to, w pewnych się podjął bo był zapas.

Technicznie rozpruć tam