Wpis z mikrobloga

Cześć mirki z #majowka #bieszczady #beskidniski #autostop #podkarpackie #wykoppiwo #podroze

Na majówkę planuję podróż (jak mi żona pozwoli, dziś jeszcze będę z nią gadał :D - tak tak, mirki, to nie takie proste :D) w bieszczady, pociąg mam z Łodzi o 22:30 w niedzielę i do Sanoka dojeżdzam o 8:45 w poniedziałek. Z Sanoka chcę dotrzeć do Cisnej (stopem lub pks zależy co sie wydarzy) w której spędzę prawdopodobnie noc na polu namiotowym TRAMP a o poranku we Wtorek wyruszę do Doliny Łopienki do Studenckiej Bazy Namiotowej gdzie spędzę kolejną noc. W Środę z samego rana planuję wyruszyć w powrotną podróż do Sanoka (przez Polańczyk i Solinę - najlepiej stopem wypijając piwo w Polańczyku i Solinie). O godzinie 20:40 mam powrotny pociąg do Łodzi.

Jeżeli ktoś chciałby potowarzyszyć w podróży, napić się wina, piwa, wódki, zjeść kiełbase z ogniska w Cisnej lub Dolinie Łopienki, albo może nawet podrzucić gdzieś na wylotówke z #sanok do Cisnej, pogadać o wykopie, Michale Białku czy też po prostu się wyczilałtować. Mile widziane osoby z intrumentem pokroju gitary.

Zapraszam do kontaktu :)
  • 3