Wpis z mikrobloga

Kod: Alfa Charlie Tango Tango Alfa Zeta Romeo Vego

Pilna wiadomość do:

Starszego Matowego @mrxerq
Młodszego Matowego @john118
Podmatowego @SandManderek
Kapitana Szwadronu Defensywnego @Gother
Młodszego Matowego @lukasus
Podmatowej @almulalim
Młodszego Matowego @Blackhorn
Szwadronowego @CimBor
Bosmana Rufowego @yolantarutowicz
Podmajtkowego @parimple
Starszego Majtkowego @mnc
Bosmanta @1severian
<Awansowany na Komandora Podporucznika> @Kroomka
Młodszego Torpedowego @orestlenczyk
Młodszego Chorążego Sztabu Wywiadowczego @samozniszczenie
Oficera Komunikacji Wewnętrznej @Cestlavie123
Starszego mata @Alexy
Starszego Woźnego @DeWuKa
Podbosmanta @nevermor
Chorążego Marynarki IM @m1520n
Starszego Porucznika Rozpoznania Konwojowego @hasziszija
Podkomendanta @wpoz
Starszego Pastora @jonasz_pawulon
Kapitana Oddziału Ofensywnego @sikzmiednicy aka Sikalt
Starszego Marynarza @oszon
Młodszego Chorążego Sztabowego Marynarki @Lewako-Prawak
Starszego Marynarza @DynPydro
Zapomniałem co miałeś @Festador
<Awansowany na Komodora IM> @Farorz
Starszego Trubadura @johad

Ustawiłem procedurę auto zniszczenia na mojej fregacie. Torpedy Tempest X1 eksplodują jednocześnie za około 5 minut. Eksplozja będzie miała siłę ponad 10 tysięcy Megaton. Ze mnie oraz ani ze wszystkiego w promieniu 500 km nic nie zostanie, ale dzięki temu ten parszywy Człowiek Iluzja nie odzyska mego ciała i nie wznowi go do życia.
Pozostały przy życiu personel został ewakuowany, zostałem tylko ja. Jeżeli spojrzycie w niebo za te kilka minut, w gwiazdozbiorze Panna zobaczycie jasną plamkę...tak to będzie potężna termonuklearna eksplozja która rozwali mój okręt łącznie ze mną
.
Tak na prawdę ta cała historia z hackowaniem i poszukiwaniem moich załogantów została przeze mnie sfabrykowana...rozwiązałem mroczną tajemnicę, o której wiedzieli towarzysz @sikzmiednicy, tylko nie chciał mnie o tym informować (a może się bał?). Teraz jednak znam prawdę.
I nic mnie nie powstrzyma przed spotkaniem się z Jednią.

Służcie dzielnie, pomagajcie innym i szanujcie Turian...robią najlepszy bimber w tej gromadzie lokalnej. Inicjacja waporyzacji datum, czyli wszelkich pozostawionych przeze mnie informacji nastąpi za około 30 godzin.

I przepraszam jak kogoś moje logi na waszym datum #masseffect uraziły. Tak przepraszam wszystkich
.
.
.
.
.
nawet ciebie Honorowy CzłonkuFregaty Enterprise-69v @CzuowiekMaupa
s.....e - Kod: Alfa Charlie Tango Tango Alfa Zeta Romeo Vego


Pilna wiadomość do:...

źródło: comment_E3TiWzyPkwZnCxQ0bMPHkO2lcwCCc8y6.jpg

Pobierz
  • 13
@szepard_prime: bioświadomość rozwinieta powyżej 3 stopnia w rozszerzonek skali roschan-jechowicz, musi zostać zarchiwizowana zgodnie z zaleceniami kościelnego mainframe oraz kongregacji tworów duchowotrycznych. ---patrz. Dyskop km-dt/456 oraz km-bs/889.

Zglaszam wniosek o przedłużenie czasu do 60 jednostek aby dopełnić wszelkich procedur.
@szepard_prime Porucznika, dziękuję za awans, służba z Towarzyszem była zaszczytnem. Jeśli jest jakakolwiek szansa by Porucznika uratować, nawet najmniejsza, najniebezpieczniejsza, podałam się misji. Chwała wielkiej IM!