Wpis z mikrobloga

Kurde, dziś doświadczyłam najdłuższego w życiu świadomego snu. Chodziłam sobie po centrum handlowym i trollowałam ludzi robiąc im różne psikusy, a potem jak mnie ochrona próbowała łapać zmieniałam się w kogoś innego xD Albo z nimi walczyłam. Najlepsze było to, że chwilami czułam, że się przebudziłam, ale po kilku sekundach wracałam do tej samej sytuacji i tak kilka razy. Niesamowite. ()

#sen #sny #swiadomysen #snyxandry
  • 22
@ejadaz689: Test zegarka też jest dobry, problem w tym, że moje sny są hiper realistyczne, a raczej się takie stają od jakichś kilku lat i teraz np mogę czytać we śnie, choć powinno to być niemożliwe. Oczywiście czasem mam z tym kłopoty, czytam całe słowa, czy zdania a gdy się przypatrzę tekstowi on się zmienia, to znaczy literki. Poza tym zwykle czuję, że to sen, nie powiem, że zawsze, ale przeważnie.
@xandra: Z jakiej metody korzystasz mirabelko? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Masz może jakieś protipy na polepszenie kontroli/świadomości?
Moje wszystkie LD(uzyskane raczej poprzez afirmację i zauważenie czegoś nieprawdopodobnego we śnie) kończyły się tak jakby "rozwianiem", "rozejściem" się świadomości i trwały w maksymalnie parę minut.

Swoją drogą LD jest świetne, doznania takie jak dotyk, smak itd. potrafią być realistyczne tak jak na jawie, szczególnie jeśli balansuje się na granicy
@ZjemCiNoge: Właśnie nie korzystam z żadnej metody. Ja niemal każdej nocy doświadczam ultra realistycznych snów. I po przebudzeniu wielokrotnie jestem w szoku jak dokładne są w każdym najdrobniejszym detalu, jakie niesamowite światy, sytuacje czy obrazy, które oglądam potrafi stworzyć moja podświadomość. Na przykład niedawno śniło mi się, że oglądam przestrzenne hologramy-rzeźby, których nawet nie potrafię dobrze opisać, takie zbyły złożone i oryginalne w formie i strukturze. Tu nawet nie chodzi o
Wielokrotnie także doświadczyłam sytuacji, że nie byłam na tyle świadoma aby "zrobić jakiś test", a jednocześnie zdawałam sobie sprawę, że coś bardzo mi tu nie gra i nie byłam w stanie odróżnić snu od jawy.


@xandra: Możliwe, że miałaś po prostu sen o świadomym śnie, albo coś w tym stylu
@miesozerna: tak na szybko to WILD, WBTB, afirmacja + dziennik senny(must have)
tak na szybko:
WILD - link1
WBTB - link2

Jak byłem podjarany tematem to korzystałem z psajko.fora.pl, całkiem fajne forum, ale nie wiem czy jest nadal popularne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam w ogóle zainteresować się samym prowadzeniem dziennika sennego i afirmacją. Do dziś mam zeszyt sprzed kilku lat gdzie mam szczegółowo zapisane moje sny
@ZjemCiNoge: dzięki, przeczytam w wolnej chwili :)
z dziennikiem kiedyś próbowałam, ale od zawsze miałam bardzo szczegółowe i skomplikowane sny i nie chciało mi się po prostu ich zapisywać, za dużo czasu by to zajęło. pamiętam sporo snów jeszcze z dzieciństwa :D poza tym zupełnie też nie wiem jakie to miałoby mieć przełożenie na LD, u mnie to działa na zasadzie przełącznika. teraz z pewnych przyczyn wróciłam do tematu po paru