Wpis z mikrobloga

@destyl: Miałem Nexusa 5x, bateria mnie tylko denerwowała bo max sotu wyciagnąłem to tylko 4h. Z tego powodu zmieniłem na Huaweia P9, przy tym samym użytkowaniu 6-7 h sotu i póki co mnie wszystko satysfakcjonuje. Szkoda, bo gdyby cos mnie w nim denerwowało to starałbym się zmienić na coś nowego, a tak troszkę nie ma na co ponarzekać to i nie ma pretekstu do zmiany. ( ͡° ͜ʖ ͡
via Android
  • 0
@YOLOmariolo zależy mi na tym żeby miał dużo miejsca i nie mulil. Obecnie mam motoryzacja G2 i #!$%@?, Apek instalować niemoge bo brak miejsca, a mam może z 10.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i wydajnościowo słabo z nim.
@destyl: Wypowiem się o P9 bo mam. Nie muli, 32GB pamięci wewnętrznej mnie wystarcza, ale mam jeszcze kartę i w sumie nie wiem na co. :D Wszystko działa płynnie, bez zająknięcia, aparat dobrze cyka, trzy lata gwarancji więc spokój jest jako taki. Nawet wygląd ma ciekawy. Nexus 5x też spoko jeśli słaba bateria to luzik dla Ciebie.
@destyl: mam nexusa 5x, osoba z rodziny ma p9. Jesli zalezy Ci na kapitalnym aparacie i czystym androidzie to nexusa wez. Jesli zalezy Ci na dobrej baterii to wez p9. Oba telefony sa super. Moglbym je miec na zmiane :)
@destyl obecnie to już chyba nie ma sensu, sam właśnie po 3 latach przekazałem Nexus'a 5 w dobre rece i uważam, że to świetny tel, ale 1500 można mieć OnePlus3, którego teraz mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)