Wpis z mikrobloga

Chcę kupić telefon w Polsce. Wiem, że przepłacę, ale zależy mi na czasie i na tym, żeby był już wgrany język polski.
Cena 500-700zł (wyjątkowo mogę trochę dołożyć).
Polecacie jakiś konkretny model, sklep, sprzedawcę?
Myślałem nad Redmi4A bo ma globala i LTE800, a na obu tych rzeczach mi zależy. Do tego niska cena.
Albo też Redmi 4X, ale jedni piszą, że ma band20, inni, że nie. Bo global chyba już wyszedł.
Note'y wydają się być w porządku i chyba dużo ludzi je chwali, ale tu cena jest już nieco wyższa.
Tyle tego wszystkiego jest, że można oszaleć. A mój #redmi2 wyzionął dziś ducha i pilnie potrzebuję nowego telefonu.
Aha i baaardzo fajnie, gdyby telefon miał dobry aparat. Chociaż wiem, że za tę cenę nie ma co spodziewać się cudów.
#xiaomi #telefony
  • 5
@extralion: kup sobie na ibg telefon albo redmi4x 3/32 a najlepiej redmi 4 pro.
Te telefony przychodza z globalem czyli do wyboru milion pincset jezykow. Zaden xiaomi dostepny szeroko, nie ma tylko chinskiego, wiec twoj wymog glowny upada.
Za 15$ masz gwarancje (czesciowa) 2lata w PL,w dodatku ubezp od placenia vat i dostawe kurierem w pare dni z chin.
Nie kupuj na allegro bo to jest loteria.
I nie kupuj redmi
@PurpleHaze: nie warto przeplacac w ibg zyskujac gwarancje ktora moze nie byc realizowana w PL.I dlaczego ma nie kupowac na allegro... moze kupic z oficjalnej dystybucji
@nuui: moze, tylko ile zaplaci z tej dystrybucji? Mi5 3/64 nadal jest po 1600zl na "oficjalny sklep xiaomi na allegro"?
IBG gwarantuje ci ze tel bedzie robiony w europie, jesli nie w PL to sa jeszcze bodajze 2 punkty hiszpania i jakies poludnie.
Moim zdaniem przy obecnych akcjach VAT + CE jest to najsensowniejszy sklep. A na allegro, masz oficjalna dystrybucje czyli ceny z kosmosu (za 700zl kupi tylko 4a, co