Wpis z mikrobloga

Interesuję się piłką nożną, i tak niejednokrotnie czytam wywiady z trenerami i piłkarzami odnośnie transferów kontraktów, treningów. Lubię to i zawsze jak zdarzają się newsy typu "Mourinho zadzwonił do Jamesa Rodrigeza z pytaniem o transfer". Jeśli była to prawda ciekaw jestem jak Mourinho tą rozmowę rozegrał, jak się zachował czy to było gadka typu jak z Pedro kiedy ten przechodził z Barcelony do Chelsea i Mourinho podobno wykonał jeden telefon typu : "Hej Pedro słuchaj chcę cię w Chelsea, chcesz u nas grać?" Pedro się zgodził i cała machina z kontraktami i agentami została uruchomiona.
Czy np. z takim Jamesem, jeśli Mou zadzwonił to czy go przekonywał dużym hajsem czy tylko rzucił tekstem "Chcesz być częścią mojego mistrzowskiego planu i chcesz tu grać i walczyć o mistrza w Anglii, jak tak cię wykupimy z Realu, masz u mnie miejsce w pierwszej 11. Daj znać do poniedziałku"

Albo jak wyglądają odprawy przed meczowe przed derbami kiedy to powiedzmy jak Klopp motywuje swoich zawodników przed meczem z Evertonem (fan #lfc here) a jak motywuje piłkarzy przed takim meczem jak ostatni przegrany na własnym boisku z Crystal Palace. Czy podchodzi do tego emocjonalnie i drze ryja coś jak:"KUUUUUUURWA MACIE MI ICH #!$%@?Ć I JESTESMY W CHAMPIONS LEAGUE KUTINIO NAKURIWAJ Z DYSTANSU A TY MINIOLE SIE SKUP #!$%@?"
A może przed takim WBA czy innym Stoke po prostu mówi "panowie my gramy 4:3:3 oni się będą grać z kontry proszę grać na Firminho potem do Coutinho a potem Milner strzela karnego.

A może jak Guardiola który podobno nigdy nie wchodzi do szatni zawodników i traktuje to jako azyl dla nich i jak ma cos do powiedzenia to krzyczy z korytarza ale nigdy nie wejdzie do środka. Ciekawe. Macie podobne przemyślenia, rozkminy teorie? Jeśli tak zapraszam do dyskusji pod tym postem.

#mecz #pilkanozna #premierleague #bundesliga #seriea #laliga

i przy okazji przypominajka o składach w #fpl bo dziś match day
  • 2