Wpis z mikrobloga

Jak ktoś zainteresowany tanimi a dobrymi odtwarzaczami, szukając alternatywy dla Sansa Clip +, to coś od siebie dodam.
Poprzeglądałem aliexpress na dwie popularne marki, i następnie na komentarze ludzi na różnych forach.
Te dwie marki to Ruizu (X02 i X06) i Benjie (S5 i X1). Odtwarzają te wszyskie FLAC i nie flac.

Jestem posiadaczem Ruizu X06 (.jpg). Wystający przycisk Play często pauzuje mi utwory gdy mam odtwarzacz w kieszeni. Obudowa jest plastikowa w lekkim odczuciu gumy. Przyciski skrzypią, i często reaguje inny przycisk niż ten który się przycisnęło. Kolorowy wyświetlacz pod różnym kątem gubi kontrast.
Jakość dźwięku nie jest tak barwna jak w odtwarzaczu Sansa Clip. Bluetooth pogarsza znacznie jakość dźwięku. Radio FM jest trudne w użyciu.
By przygłośnić należy dłużej przytrzymać przycisk Volume, ale tylko wtedy gdy go wybudzimy (przyciśniemy jakikolwiek klawisz)
Nie polecam. X02 podobno w lepszej jakości.

Benjie S5 - często wychwalany. Dobry dźwięk itp. Szukając po forach natknąłem się na użytkownika, który opisywał że ten Benjie S5 nie posiada tej mocy co odtwarzacz Xduoo X2.

Szukając dalej natknąłem się na test od Niemca, który porównywał
- Sansa Clip Zip - Fiio M3 - Xduoo X2 -
Najmniej mocy w słuchawkach miała Sansa, przy wyższych głośnościach traciła swą barwność, w stosunku do reszty.
Co do Xduoo, posiada metalową obudowę, jednak jego wyświetlacz jest łatwy do zarysowania. Oprogramowanie jest "chińskie".
Fiio kosztuje kolejną stówkę więcej, a dźwięk porównywalny z Xduoo, choć w drugim odrobinkę więcej szumu słychać.
#mp3 #aliexpress #odtwarzaczemp3 #recenzja #flac

rukh - Jak ktoś zainteresowany tanimi a dobrymi odtwarzaczami, szukając alternatywy d...

źródło: comment_zmy43iWnox2rruZfa4VuiDDY4P1eKXcs.jpg

Pobierz
  • 7