Wpis z mikrobloga

@Hamouma:

Jezus Maria jaka lustracja

posługuje się twoimi metodiami wskazywania kto nie jest patriotą a kto jest

Jestem jak największym zwolennikiem wolności i pluralizmu,plusowalem z innych względów.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Majk_: jakby to pisali anarchiści, to bym się co najwyżej uśmiechnął pod nosem. Ale że pisze to ONR, a młodzi ludzie (<25 lat) których znam dzielą się na tych, którzy należą od ONR-u i na tych, którzy „tylko” ich popierają, to jakoś podejrzewam, że ich wizja „nie-totalitaryzmu” jednak odbiega od mojej. Tak bardzo, że ja bym to z pewnością po prostu „totalitaryzmem” nazwał…

Ciekawe za ile lat ich przekonanie o tym,
@Xianist: gdzie wskazywałem kto jest patriotą a kto nie?Podkreślam,jeśli wspomnisz mój żart na temat neuropy to sam się skompromitujesz.
A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątpić czy gdyby takie osobniki doszły do władzy to ja jako obywatel miałbym swobodę wypowiedzi.Przeciwko onr można i należy protestować ale zachowując się przy tym cywilizowanie a nie wymachiwać "fakami" i dążyć do konfrontacji,że aż musi interweniować policja.
H.....a - @Xianist: gdzie wskazywałem kto jest patriotą a kto nie?Podkreślam,jeśli ws...

źródło: comment_gwaxj7PambhGE0cF6lxPHlsnwTg9sVG8.jpg

Pobierz
Terroryzm


@mopo: Terroryzm występuje po każdej stronie.

zakaz głoszenia i manifestacji swoich wartości większości,


W którym demokratycznym kraju ogranicza się prawa chrześcijan? Przykłady proszę.

narzucanie co/kiedy i jak można mówić i robić.


Od 10 lat słucham narzekania prawaków w internecie jak to ich wolność jest tłamszona i jak to są zmuszani do porzucenia swoich poglądów. Sorry ziomek, nie kupuję tego.
Podkreślam,jeśli wspomnisz mój żart na temat neuropy to sam się skompromitujesz.


@Hamouma: jaki ty jesteś nie ogaruś najpierw opluwasz ludzi a potem nazywasz to żartem. Ubrałbyś to lepiej w słowa bo obracanie w żart kompletnie Ci nie wychodzi

A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątpić czy gdyby takie osobniki doszły do władzy to ja jako obywatel miałbym swobodę wypowiedzi


ale co ma niestosowne zachowanie paru osób na manifestacji
A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątpić czy gdyby takie osobniki doszły do władzy to ja jako obywatel miałbym swobodę wypowiedz


@Hamouma: twoj poziom argumentacji tylko z innej strony: Hurr durr ONR brzydko się zachowuje: mniejszość uciśka większość bo ONR może dojść do władzy. Zaorajmy demokrację bo mniejszość uciska większość!!!!!!!!!!!!!!!!

legitne bardzo..........
Xianist - > A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątp...

źródło: comment_u5fGHMlJz9WHuFrzHTBYbgjujECZt43H.jpg

Pobierz
Terroryzm występuje po każdej stronie.


Nie.

W którym demokratycznym kraju ogranicza się prawa chrześcijan? Przykłady proszę.


Francja.

Od 10 lat słucham narzekania prawaków w internecie jak to ich wolność jest tłamszona i jak to są zmuszani do porzucenia swoich poglądów. Sorry ziomek, nie kupuję tego.


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/b-posel-po-pis-powinien-byc-zdelegalizowany/nn8h8
Teraz się trochę zmieniło, ale przed ostatnią zmianą takie kwiatki i wypowiedzi były w Polsce chlebem powszednim.
A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątpić czy gdyby takie osobniki doszły do władzy to ja jako obywatel miałbym swobodę wypowiedzi


@Hamouma: Miałbyś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miewasz odjechane IMO opinie (często wynikajace z niedoinformowania), ale nie odnoszę wrażenia, byś chciał gwałcic Art 13 Konstytucji RP.

Przeciwko onr można i należy protestować ale zachowując się przy tym cywilizowanie a nie wymachiwać "fakami"


Przedstawionym na
@Andreth: a co ma kluczowy dla czarnej społeczności w USA manifest przełamujący bariery rasizmu z zakłócaniem bądź co bądź legalnej manifestacji?Serio nie wiesz czym to śmierdzi?Konfrontacja to najlepsze co mogłoby się przydarzyć tym kobietom a najlepiej jakby któraś dostała lepa na twarz,od razu ujęcia w tv,reportaże,setki zdjęć z walki dwóch obozów,potem zatroskana pani redaktor w studiu "Panie ekspercie czy dzisiaj ujrzeliśmy prawdziwą twarz prawicy?bicie kobiet?",pamiętasz co było po "Klątwie" ? ten