Wpis z mikrobloga

@Tobiass: Przecież tam jest straszny syf. Nie dość, że gównouczelnie to jeszcze pracy nie ma i ciężko nawet praktyki znaleźć. Przemysł tam nie istnieje. Bezrobocie 10%, gdzie wrocław i warszawa mają po 7%
  • Odpowiedz
via Android
  • 23
@Dzonzi To jest fakt że tu jest wschód i są niedoinwestowane miejsca ale skoro dla ciebie KUL czy UMCS czy Uniwersytet medyczny w Lublinie to "gównouczelnie" to nie mamy o czym pisać
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Dzonzi Rozmieszyłeś to ty mnie kilka minut temu.Jak chodzi o życie studenckie to żadne miasto w Polsce nie może rywalizować z Lublinem,z resztą kim ty jesteś aby to kwestionować?
  • Odpowiedz
@Tobiass: czemu nie może rywalizować? Pierwszy z brzegu Kraków jest lepszy w #!$%@?. U was to chyba sami Ukraińcy studiują, bo każdy normalny polak co ma trochę oleju w głowie ucieka do warszawy albo krakowa
  • Odpowiedz
@Dzonzi: I dlatego Lublin jest wyżej w rankingu od Edynburga,Barcelony czy Paryża.Lublin to jest marka i nie zamierzam wdawać się z tobą w dyskusje bo guzik wiesz i się wypowiadasz.
  • Odpowiedz
@Tobiass: > > Jak chodzi o życie studenckie to żadne miasto w Polsce nie może rywalizować z Lublinem

xdddd

Lublin jest pro, rozwija się itp. ale takie stwierdzenie to przesada. PS. piszę to z Lublina właśnie, więc nie dissuj od razu że co ja tam wiem, itp
  • Odpowiedz
@Tobiass: te rankingi są #!$%@? warta. Macie tam syf i chcecie się dowartościować rankingami. Jak chcesz rankingi to zobacz ranking uczelni wyższych i zobaczysz że wasza polibuda jest na 8 miejscu ze wskaźnikiem 59 XD gdzie PW ma 100, PWR i AGH 94, a reszta to jest pada oprócz uniwersytetów.
  • Odpowiedz
@stefeczka: To był europejski ranking przeprowadzone przez najbardziej prestiżowy portal o studiowaniu i jakoś tylko Lublin Polskę reprezentował więc wiem co pisze.
  • Odpowiedz
@Tobiass: na UM chyba mamy wszystkich obcokrajowców poza Ukraińcami. Mieliśmy parę edukacyjnych projektów unijnych, których nie było na żadnej innej uczelni. No, ale wykopki wiedzą lepiej.
  • Odpowiedz
@Tobiass moi rodzice studiowali w Lublinie i zawsze mowili że tam nudno jest. Ale to były lata 80/90, może się zmienilo.
Mimo to zawsze mi odradzali mi Lublin pod kątem studiów XD
  • Odpowiedz