Wpis z mikrobloga

1011962 - 44 - 14 - 4 - 71 - 111 - 53 - 21 = 1011644

Pierwszy dystans przed majówką. Night ride z piękną glebą. Kolejne dwa to jakiś lajt po osiedlu i rower miejski w Bydgoszczy.
Następny to już góry. Majówka z wykopkami i nie tylko. W zasadzie załapałam się „rzutem na taśmę”. Od początku wiedziałam, że nie będę mogła uczestniczyć w całym wyjeździe, ale jak w pracy okazało się, że ostatnie dwa dni kwietnia mogę mieć wolne to od razu to wykorzystałam (dzięki Mario!).

Pierwszy raz byłam w górach na rowerze, nie wiedziałam więc na co się porywam. Na szczęście moi kumple, jeden z Rio ( @JezusySandala ), drugi ze Swaja (@sta) dobrze się mną opiekowali. Na pierwszy dzień 70km- imo dobry wynik.

Potem nie chcieli mi powiedzieć co planują na drugi dzień. Wiedziałam tylko, że będzie jedzenie w Harrachovie. Pampuchy i Kofola były dopełnieniem pięknego dnia. Wyszło 110km.
Niestety tego samego dnia musiałam się pakować. Może to dobrze, na pierwszy raz dwa dni wystarczyły, by moje kolano jednak zaczęło strajkować.

Kolejne dystanse to już z domu, spokojne MTB po Poznaniu.

Dzięki Panie i Panowie za kolejny fajny czas. Mam nadzieję: do zobaczenia!

@bynon @Cymerek @impa @slooo @nic_na_sile @KonniQ @sensei_RRicco, @sta @kocurkolandia @metaxy @isiowa @JezusySandala

W tym tygodniu to już 318km!
#rowerowyrownik #ruszpoznan #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz nicnasile - 1011962 - 44 - 14 - 4 - 71 - 111 - 53 - 21 = 1011644

Pierwszy dystans ...
źródło: comment_Jq868jIrw8q2u0cINUP2wkZOcmXV8wpc.jpg
  • 4