Wpis z mikrobloga

@Obi343 Współautorka recenzji here. Niedopatrzenie? Nie tylko w jednej konkretnej sali pytano nas, czy chcemy zostać na następną prelekcję. I to nie tak, że zostawało pół sali, tylko kilka osób. Plus, no, mówimy, jak było, z czapki sobie tego nie wzięliśmy. Znajomi też koczowali w innych salach, w naukowej, filmowo-serialowej, etc. Więc albo gżdacze nie wiedzieli, że mają wszystkich wypraszać, albo starali się być mili.
@Deneve: Ja pod żadnym pozorem nie podważam waszej wiarygodności. Zachodzę po prostu w głowę jak to jest możliwe, że ktoś tak olał temat, który jest bardzo ważny z punktu widzenia oceny organizacji przez MTP, co przekłada się na możliwość organizowania kolejnej edycji - możesz mi wierzyć, że troszeczkę pada im na głowę pod tym względem.
@Obi343: Wiem, że zwykle się wyprasza i domyślałam się, że chodzi o przepisy przeciwpożarowe. Właściwie byłam zdziwiona, że pozwalają zostać. I to nie na zasadzie "kogoś przeoczyli", ale dosłownie pytając, czy wszyscy pozostali chcą zostać na następną prelkę. Ot, pomyślałam, że po prostu się coś zmieniło.
@Dusha: Siarę? Skoro są takie, a nie inne przepisy, to powinny być przestrzegane (tym bardziej, że, jak powiedział przedmówca, może się przez to ważyć kwestia organizacji kolejnych konwentów). I skoro coś zawodzi, to się o tym mówi, a potem to naprawia, nie zaś udaje, że wszystko jest ok.Myślałam, że w tym roku odeszło się od wypraszania słuchaczy z sali i stąd nie napisałam o tym, jako o czymś złym. Ale skoro
@Obi343 Ale jesteś z organizatorów i widziałeś ten zapis? Bo jestem w 100 procentach pewien że w zeszłym roku zaczęto wyganiać ludzi z sal między prelekcjami dopiero gdy się okazało że z jednej na drugą zostaje 80% sali i z Wielkiej kolejki pod drzwiami wchodzi tylko kilka osób.
@Obi343 To może został dodany bo w zeszłym roku tłumaczono się jedynie chęcią aby każdy mógł wejść chociaż raz na prelekcję.
No ale jeszcze 3 lata temu była możliwość stania pod ścianą przy pełnej sali na jakiejś mniejszej sali na uboczu xd