Wpis z mikrobloga

Linia przerywana, a wiec mial prawo wyprzedzac.


@spike200: to most nad wisłą, mógł sobie nasrać do ryja a nie wyprzedzać, zawsze jest zakaz wyprzedzania

żal mi człowieka, o mało co nie miał wypadku


@spike200: xD

także przez Ciebie


@spike200: xDDDDD

To co zrobił to był po prostu wypadek, nie chciał wyprzedzać jak #!$%@?, po prostu mu zajechałeś.


@spike200: OI HUI xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@kujtek: jesli nie ma znaku zakazu i/lub podwojnej ciaglej to nie ma zadnego zakazu wyprzedzania na moscie. Przerywana linia tez to wskazuje. Jest wiele wiaduktow i mostow, ktorych zaden zakaz wyprzedzania nie dotyczy. Tymbardziej na drogach krajowych.
  • Odpowiedz
@jarpen1234: III.DZIAŁANIA WYPRZEDZANEGO:

1. ZGODNOŚĆ Z PRZEPISAMI (zabronione przyspieszanie, zmiana pasa ruchu) może nie wystarczyć !
Zgodnie z art.3 PoRD wyprzedzany ma obowiązek podjęcia wszelkich niezbędnych działań celem ratowania niebezpiecznej sytuacji.
Z tego wynika obowiązek zostawiania i pokazywania czytelnego miejsca dla niefortunnie wyprzedzającego na rezygnację z wyprzedzania.
Jeśli to wymaga zwolnienia, odsunięcia do prawej, przyspieszenia - nie można zaniechać tych czynności zgodnie z tym najważniejszym artykułem PoRD.
  • Odpowiedz
@spike200: Nie zesraj się, nawet tam gościa się nie spodziewałem, że ktokolwiek będzie w kolumnie takie akcje tworzył. Co dopiero jeszcze mu specjalnie drogę zajeżdżać i ryzykować wypadek. Życie mi miłe, a i samochodu szkoda.
  • Odpowiedz
@jarpen1234: Więc dokładnie tak jak on nie zachowałeś odpowiedniej ostrożności na drodze. Zgodzisz się, ze to był przypadek, nie spodziewałeś się go. I on się nie spodziewał, ze mu zajedziesz. Oboje jesteście winni w świetle prawa. Szkalowanie go jest poniżej wszelkiego poziomu, moim zdaniem powinieneś usunąć film albo numer rejestracyjny i tyle. Nie mam w tym żadnego biznesu, po prostu zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz
@spike200: chłopie ale co to wyprzedzanie miało na celu? Jeśli jadę maksymalną dopuszczalną prędkością to nikt nie ma prawa nie wyprzedzić. Zgodnie z przepisami przynajmniej jest to fizycznie nie możliwe. Po drugie wyprzedzanie na styk to stwarzanie zagrożenia w ruchu. Po trzecie nic gościa nie tłumaczy niezależnie od naszej opinii o opie. Wpuszczam takich baranów choćby z tego względu, że jak ktoś w niego przywali to może odleciec na mój pas...
  • Odpowiedz
@spike200: przecież Ty jesteś typowym przykładem człowieka, który jest choćby ktoś Cie opluł to i tak byś szukał dla niego usprawiedliwienia :D taki bialy rycerz wersja drogowa
  • Odpowiedz