Wpis z mikrobloga

Mirki, warto dopłacać te prawie 3 stówy do SMH-10 czy SMH-5 wystarczy? Z większych różnic to jednoczesna konferencja 4 łebków ale to chyba tylko 4x SMH-10 - z innymi producentami chyba się nie da w taki tryb wejść.
#motocykle
  • 8
ja mam smh5, ale kupowałem własnie ze względu na to, że nie było w planach używania funkcji konferencji. w większości jeżdżę sam. jeśli jednak będziesz miał okazje z tego korzystać, to jest na pewno fajna sprawa. obecnie jeżdżąc z "piątką" jeśli już trafi się wyjazd w kilka osób, to dość upierdliwe są sytuacje, kiedy trzeba się dogadać, wiec łączysz się z kumplem 2, obgadujecie sprawę, ok, to teraz trzeba się rozłączyć i
@Kactuzz: co do jakości to 10 jest sporo lepsza od 5,można też wymienić w 5 głośniki na te od 10. Prawdziwa jakość to 20s, podczas rozmowy 20 - 20 dźwięk jest czysty jakby się w cichym pokoju rozmawiało. Po dołączeniu 5 do rozmowy zaczynają się szumy i trzaski.
Z innych obserwacji to 5FM da się dołączyć do konferencji ale tylko jako ostatni człon - czyli np: 10-20s-20s-5FM, a w zwykłej 5