Wpis z mikrobloga

Ktoś jeździ honda cb 125f ?

Jakieś opinie ?

Postanowiłem kupić 125, po wstępnych analizach padło na cbr125r, ale zonk bo juz nie do dostania nowka w salonie. Więc padło na cb, trochę cienkie opony Ale przy tej mocy raczej będą ok.

#motocykle #125cc
  • 14
@Wyder91: oo wiedziałem że ktoś się znajdzie.
Siedziałem na tym kiedyś, ale nie jezdzilem.
Jak jest z prędkością przelotowa po dotarciu ? Te 90 km/h poleci bez wkręcania czerwonego Pola ?
Można na nim się nauczyć dobrze pokonywać zakręty ? Opony na dość cienkie, więc zastanawiam się ile faktycznie na tym się można złożyć.

Pozycja raczej wygodna więc dłuższe kręcenie sie wokol komina raczej nie męczy ?

Jakiekolwiek wrażenia będą pomocne
@tyfoon: ja też mam cb125f. Prędkość komfortowa na dłuższy czas to według mnie 80, przy 90 są już duże obroty. To mój pierwszy jednoślad z silnikiem, więc nie chce mówić o oponach i składaniu się-ja nie nie miałem problemu, ale nie jestem obiektywny. Przy jeździe około 150km pozycja była wygodna, dłuższej trasy nie robiłem na razie
@blackphoenix: nie wypytalem tego na salonie i ogólnie zielony jestem w temacie, ale czy masz lub przynajmniej kojarzysz rozwiązania do mocowania kufra na tym moto ?

Kiedyś słyszałem że niektórym moto brak jakichś mocowań aby stelaż pod kufer zamocować.
@tyfoon: Po przejechaniu 600km, czyli na dobrą sprawę wciąż w trakcie docierania, byłem w stanie rozpędzić motocykl do 100 km/h przy 8500 rpm, gdzie granica to 10 000, a czerwone pole zaczyna się od 9000. Według dokumentacji prędkość maksymalna to 96 km/h. Motocykl bardzo mało pali, zajmowana pozycja jest wygodna, bez problemów można jeździć będąc wyprostowanym. Do tego maszyna jest lekka, dobrze wyważona, a wraz z szerokim zakresem ruchu kierownicy wynoszącym