Wpis z mikrobloga

Głośnik Esperanza taki za 20zl :P Nie wiem co ta za akcja podejrzewam że koleś na Vacie zarabia ale wystawia normalnie FV i telefon jest legalny. Zaplombowany,polska dystrybucja imei ok wiec tylko ten czas oczekiwania
@zawi84: Nie, kontakt przez sms się na razie urwał. W przypadku dalszego braku odpowiedzi, w poniedziałek prawdopodobnie leci chargeback. Przynajmniej tym się zabezpieczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zawi84: W sumie to na razie nie wiem co myśleć. Gość niby wylądował w szpitalu i dlatego teraz są opóźnienia ze wszystkim. Do tego odpisał akurat teraz, że z początkiem tygodnia zwróci niby pieniądze z odsetkami.

Prawdopodobnie przez to, że się zabezpieczyłem chargebackiem to akurat nie widzę kłamstwa z jego strony, tak jak reszta co się wypowiedziała w negatywach. Jeżeli faktycznie zwróci, to potem tylko mogę żałować, że nie poczekałem kolejnych
@Micky Nie chciałbym być trochę winny bo Ci to poleciecilem ale ja jak ja jeszcze jeden mirek co zamówił s8 dostaliśmy telefony więc wszystko było ok
@zawi84: No domyślam się. Wątpię, żeby tyle pozytywów nabił sobie sam. Nie wypłaciłby się z prowizji. Chyba, że teraz to sobie odbił ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poczekamy. Zdam ci relację.
@Micky Dobrze że udało się odzyskać kasę. Ja z sgs7e jestem mega zadowolony a z tego co widzę to na s8 ludzie narzekają czy to ten rożowy ekran czy samo to że ten ekran jest #!$%@? wielki i caly i chyba już było na wykopie kilka przypadków że szybko się zbił