Wpis z mikrobloga

Przeglądam wykop od jakiś 3 lat. Dopiero teraz zakładam konto wcześniej nie chciałem się przyznać że piwnicze ( ͡° ͜ ͡° ).
Oglądając wczoraj jakieś nieśmieszne internety nasunął mi się pomysł żeby założyć konto i wejść na wypok z #!$%@?ęciem.
Pracuje firmie zajmującą się między innymi eksportem elektroniki, ostatnio dostaliśmy nienadające się do sprzedaży słuchawki steelseries siberia 150. Mają za krótki kabek o 14cm (jakaś wada przy produkcji) po za tym są całkowicie sprawne sam ich teraz używam. Jako że miały zostać wyrzucone, (a ostatnie osoby które próbowały dorobić sprzedając podajże porysowane dyski wyleciały z firmy) przygarnąłem części tych słuchawek dla siebie i znajomych, jak chyba każdy Polak biedak w firmie.
Zostało mi trochę słuchawek więc postanowiłem rozdać je na wykopie 20 słuchawek steelseries siberia 150 od wygrania dla wszystkich którzy dadzą + pod wpisem.
Oczywiście koszt wysyłki na mój koszt.
A jak napisałem/zrobiłem coś źle to nie szkalujcie pierwszy post. ¯_ ͡° ل͜ ͡° _/¯
  • 145
O #!$%@? ile plusów XDD Zielonka od dwóch godzin na wykopie, rozdaje działające słuchawki NA SWÓJ KOSZT. #!$%@? NIE XD ... Myślałem że nic mnie nie zaskoczy już na wykopie

Ja się dziwuje jak to możliwe że co wybory się takie rzeczy #!$%@?ą, jak tu wystarczy taka oczywista zarzutka żeby w dwie godziny 320 osób wyłowić. To co dopiero potrafią zrobić ludzie którzy naprawdę potrafią manipulować