Wpis z mikrobloga

Jeżeli zastanawialiście się czy ten #cebuladeals za 1 centa na #aliexpress działa i nie jest ściemą, to potwierdzam, że działa i nie jest ściemą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Da się być szybszym od tych mitycznych botów. Jest to zresztą już mój 3 produkt, który udało mi się ustrzelić za centa w mobilnej appce za te monetki.

Ktoś miał może do czynienia z tymi #sluchawki?
https://www.aliexpress.com/item/QCY-QY12-Wireless-Bluetooth-Earphone-Headset-In-Ear-with-Mic-for-Smartphone-Magnet-Adsorption-English-Version/32708308293.html?spm=2114.13010608.0.0.6g3MZk
Z tego co mi wiadomo to QCY robi całkiem dobry sprzęt. Ma ktoś porównanie jakości dźwięku do Xiaomi Mi Sports?
Potfur - Jeżeli zastanawialiście się czy ten #cebuladeals za 1 centa na #aliexpress d...

źródło: comment_2FYCaqDrNBFOqoPfhk9mGTjRDk0UXvJv.jpg

Pobierz
  • 24
@cysterna: @Potfur: Te sprzedaże za 1 centa to najczęściej ściema, żeby sobie sprzedawca nabił punktów (ile to on niby produktów sprzedał). Klient dostaje wiadomość, że to pomyłka, a on jest biednym pracownikiem i będzie musiał sprzedać żonę, by to zapłacić. W międzyczasie "pan pomyłka" wystawia kolejne akcje za 1 centa.
@krystekk2: To zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po kilku dniach codziennego odbierania monetek, otrzymujesz ich 16 dziennie. Dodatkowo możesz zwiększyć ich ilość (albo zmniejszyć) przez różne gierki. Co jakiś czas są wydarzenia, które też wprowadzają różne zadania przez które można zdobyć monety.