Wpis z mikrobloga

Oddajcie mi stary dobry wykop! Coście z tym portalem uczynili ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Główna to jakiś dramat - fake newsy i clickbaitowe tytuły jak z portalu na O, a podobno kiedyś byli tu świadomi użytkownicy, którzy nie dają sobie wciskać kitu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #pdk

Mirko świeci pustkami, a jak już ktoś coś ośmieli się coś dodać, to spora część komentarzy jest złośliwa i wyśmiewająca. Kurczę, kiedyś naprawdę można było się czegoś ciekawego tu dowiedzieć, poszerzyć swój punkt widzenia. Teraz ludzie piszą komentarze pod plusy, bo wiedzą, że im bardziej szydercza odpowiedź, tym bardziej się wybije.

Mój niegdysiejszy największy pochłaniacz wolnego czasu stał się jakimś inkubatorem dla toksyków, pełno wojenek damsko-męskich, po paru minutach czytania tych wysrywów człowiekowi jedynie nastrój siada


#zalesie #feels
rozowypasiak - Oddajcie mi stary dobry wykop! Coście z tym portalem uczynili ( ͡° ʖ̯ ...

źródło: 423fa2d3e7f611b757981b1bf3ce63f2ccafda0306b2c810f64642f4f95accc8

Pobierz
  • 42
Teraz ludzie piszą komentarze pod plusy, bo wiedzą, że im bardziej szydercza odpowiedź, tym bardziej się wybije.


@rozowypasiak: ech, tyle prawdy ( ͡° ʖ̯ ͡°) kiedyś mirko służyło mi do zadawania pytań, ile ja się rzeczy dowiedziałem od uprzejmych wykopków. Teraz aż strach o cokolwiek zapytać, bo zamiast normalnie odpowiedzieć albo chociaż zignorować post i nie pisać nic, to dzbany prześcigają się w tym, kto napisze bardziej
@rozowypasiak: Tak to wygląda niestety bo statystyczny niebieski z wykopu to nie jest jakaś zbyt rozgarnięta persona.
Co drugiego zdania złożonego nie rozumieją ale obrażać to pierwsi, dla plusów które wymienią na pralki, a na serio na 2 minuty lepszego samopoczucia ze swoją nędzną osobą. Ha tfu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rozowypasiak: no też tęsknię za staaarym łykopem, gdzie różowa robiła pokażmordę i spermiarze prześcigali się w tym kto jej lepiej posmyra.
Tęsknię za tym, że można było organizować igrzyska #!$%@? w wersji męskiej, ale w damskiej już nie. Ciekawe czemu?
Tęsknię za kucami, którzy spamowali korwą.
Tęsknię za przeintelektualizowanymi superiorami z piwnicy.
Tęsknię za zbożem i elfami.

Trochę rzeczy się wyjaśniło i nie trzeba zaznaczać wszędzie jakim się jest omnibusem. Teraz
keep_movin - @rozowypasiak: no też tęsknię za staaarym łykopem, gdzie różowa robiła p...

źródło: comment_16167624470jmXkxJuXLtQvbvcjr66UV

Pobierz