Wpis z mikrobloga

Streamy boxdela to w 80% czyjeś prace (np. Jak ogląda odszoty z dymów u Magicala, rafatusa, Mahonka, lub jakieś "aferki", seriale od TVN i inne gówna XD) 17% to tworzenie muzyki z Merghanim oraz inne rzeczy z Merghanim ( gdzie Merghani robi ponad 90% całej roboty XD ) 0.5% to własny wkład boxdela w stream, czyli komentowanie filmików innych, gadanie o jakichś bzdurach pomiędzy komentowaniem filmików innych XD i dziekowanie za donejty XD a 2.5% to jakieś pozostałe rzeczy na streamach. Jakim cudem ten gość ma ponad milion subskrajbersów, jeśli "jego" każdy filmik zawiera może z 20% jego wkładu, a pozostała część należy do kogoś innego XD Początki jego kanału opierały się na ciekawostkach z gta 5 gdzie #!$%@?ł od Willextreme XD później robił ciekawostki z cs go. By następnie zrobić serie ciekawostek #!$%@? z bezużytecznej i innych takich stron. Później podzielił te kradzione ciekawostki na szokujące, straszne, śmieszne. Następnie z Ziemniakiem robił serie z lifehackami #!$%@? oczywiście z zagranicznych kanałów z taką tematyką XD Nawet okradł Muaniego ( ma tu konto @trejn ) to mu Muani niezłą inbe zrobił. @BOXDEL gościu, będzie na twoim kanale przynajmniej jeden film/stream, który w 50% to będzie wkład od ciebie? XD
#danielmagical #polskiyoutube #ciekawostki #rakcontent #rafatus #mahonek
  • 75
Pamiętam jak na początku jego działalności pod nowym pseudonimem, Boxdel chwalił się, że ma ekipę, z którą będzie tworzył appki mobilne itp. Nie ukrywam, ale byłem lekko pod wrażeniem - ciekawy content na kanale w postaci "tajemnic internetu" bądź jakieś sztuczki itp. Teraz? Zupełnie do niego nie mam szacunku. Ma totalnie #!$%@? na to, co robi w sieci. Nagrywa tylko na temat patologii, bo to najlepiej się sprzedaje. Na streamie tylko jakieś
@PascalHens: na codzień spotykam setki osób wytykających mi jakim pasożytem jestem. Luzik - mam to tak totalnie w #!$%@?, że nawet już nie czytam bo zazwyczaj to ta sama formułka odnosnie promowania patologii i przegladania neta. Nikt nie bierze nigdy pod uwage donejtow na charity, urbexow ktore maja rekord pl na zywo (60k osob w jednym momencie), inwestycja w infrastrukture do tego. Poza live mam swoja firme i gdybym mial wymieniac