Wpis z mikrobloga

Streamy boxdela to w 80% czyjeś prace (np. Jak ogląda odszoty z dymów u Magicala, rafatusa, Mahonka, lub jakieś "aferki", seriale od TVN i inne gówna XD) 17% to tworzenie muzyki z Merghanim oraz inne rzeczy z Merghanim ( gdzie Merghani robi ponad 90% całej roboty XD ) 0.5% to własny wkład boxdela w stream, czyli komentowanie filmików innych, gadanie o jakichś bzdurach pomiędzy komentowaniem filmików innych XD i dziekowanie za donejty XD a 2.5% to jakieś pozostałe rzeczy na streamach. Jakim cudem ten gość ma ponad milion subskrajbersów, jeśli "jego" każdy filmik zawiera może z 20% jego wkładu, a pozostała część należy do kogoś innego XD Początki jego kanału opierały się na ciekawostkach z gta 5 gdzie #!$%@?ł od Willextreme XD później robił ciekawostki z cs go. By następnie zrobić serie ciekawostek #!$%@? z bezużytecznej i innych takich stron. Później podzielił te kradzione ciekawostki na szokujące, straszne, śmieszne. Następnie z Ziemniakiem robił serie z lifehackami #!$%@? oczywiście z zagranicznych kanałów z taką tematyką XD Nawet okradł Muaniego ( ma tu konto @trejn ) to mu Muani niezłą inbe zrobił. @BOXDEL gościu, będzie na twoim kanale przynajmniej jeden film/stream, który w 50% to będzie wkład od ciebie? XD
#danielmagical #polskiyoutube #ciekawostki #rakcontent #rafatus #mahonek
  • 75
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Ej, ale odrużniaj "hejt" od krytyki, opinij. Hejt to bezusadnione obrażanie, a opinia nieważne jak wulgarna i chamska z uzasadnieniem, to dalej opinia, krytyka. Mój wpis jest opinią, krytyką - gdyż moim powodem tej krytyki jest twój mały wkład w "twoje" produkcje. I prosze nie zakrzywiaj znaczenia słów tak jak ci wygodnie...
  • Odpowiedz
@Slought: Ta jego "ekipa" od urbexu to takie ćwierćmózgi, że ja #!$%@?ę XD Płakałem jak oglądałem i usłyszałem, że "wszystko trzeba pozostawić w nienaruszonym stanie, ale drzwi można z kopa #!$%@?ć jak sie nie otwierają" XD O tym też się miał wypowiedzieć, niestety #nieslownymichas ma krótką pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Ty sobie domu nie buduj tylko od razu przytułek dla bezdomnych, żeby twoje przygarnięte "ziomki z jutuba" miały gdzie mieszkać w trudnej sytuacji rodzinnej, panie Dobre Serce
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@BOXDEL: : Ej, ale odróżniaj "hejt" od krytyki, opinii. Hejt to bezuzasadnione obrażanie, a opinia nieważne jak wulgarna i chamska z uzasadnieniem, to dalej opinia, krytyka. Mój wpis jest opinią, krytyką - gdyż moim powodem tej krytyki jest twój mały wkład w "twoje" produkcje. I prosze nie zakrzywiaj znaczenia słów tak jak ci wygodnie...
P.S. gówno nas obchodzi co robisz poza youtube - my piszemy o Boxdelu, nie o Michału Baronie...
  • Odpowiedz
@BOXDEL: to zacznij robic jakies materialy autorskie o swoich projektach a nie jak pasozyt "komentowac" internet. Kryptowaluty? Krec o tym materialy, ale czekaj. To sie nie sprzedaje na yt... Totalnie nie kumam o co chodzi z @BOXDEL Ziomek kreci materialy o innych materialach i tam gdzie jest glosno nagle sie pojawia i jak filozof prawi co o tym sądzi. To nie hejt tylko krytyka. Co sie z ludzmi porobilo, ze takie
  • Odpowiedz
@fak_ju: Znanym faktem jest, że #boxdil pamięta to, o czym mu wygodnie rozmawiać. Jak coś może postawić go w złym świetle (nie wspominając już o tym, że złym światłem jest jego własna osoba) to nieważne jak ważna sprawa by to nie była pójdzie w niepamięć, a #boxdil zacznie omawiać jakieś bzdety. Ojciec jutubów od trzech boleści aka samozwańczy "naczelny polski mythbuster" xD
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Aha, jeszcze zapomniałem zapytać, czy dupa ci nie pęka, że pod twoim ostatnim filmem (w którym znęcasz się nad murzynem) założyłeś cel: 100k łapek w górę = kolejna część "pranków", a twoi 10-letni fani przez tydzień wbili tylko 67k? i marne 350tys wyświetleń XDDD
( ͡° ʖ̯ ͡°) Taka troche siara przy milionowej "publiczności", nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BOXDEL
Z takim budżetem płynącym z jałmużny od gimnazjalistów wysyłających sms, nie trudno UDAWAĆ biznesmena i nakupić sobie bitcoinów.
Twoje wielkie "projekty" to nagranie filmiku jak łazisz w bluzie NewBalance i #!$%@? tekst ze scenariusza. A co z twoim #!$%@? hucznie zapowiadanym show MMA Youtuberów?, no tu już trzeba się wysilić i wyłożyć troche hajsu więc nie bardzo, lepiej odpalić sobie shotownie, pauzować filmik co minute i dziękować za DONEJTA, tak 2
  • Odpowiedz