Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie najlepiej kupić gładkie ubrania bez żadnych nadruków? Wcześniej dla testu miałem pare rzeczy z fruit of the loom, ale po kilku praniach zauważalnie tracą na jakości. Jedynie ceny mieli bardzo przystępne. Istnieje jakaś alternatywa? Chodzi mi oczywiście o kupno detaliczne.
#pytanie #modameska
  • 7
@intires98: najtrwalsze koszulki miałem z Hendersona, no ale oni głównie bielizna; H&M miało fajną serię takich lekko elastycznych koszulek, ale dawno ich nie widziałem - co do reszty to się kulkuje, przynajmniej trzy bluzy i longsleeve zaczęły zbierać kulki.
@ostry_wodorosty: Moim zdaniem lepsze. F&F robiły na mnie wrażenie niskiej gramatury i dużej domieszki tworzywa sztucznego. Co prawda naciąłem się ostatnio na cieńsze t-shirty, ale TEX'y na ogół wydawały się cięższe.

Co do bluz - mam drugą (co prawda z nadrukiem), od około 1,5 roku, intensywnie użytkuję, nie poczochrała się, Może kolor lekko siadł (czarna), ale nie jestem pewien. Nie spodziewał bym się natomiast dopasowanych krojów - mam wrażenie że bluzy