Wpis z mikrobloga

@RR_Woda: Idź.

Wykopowe stuleje będą dalej wzdychać do ładnych koleżanek bojąc się zaprosić je na kawę a jeżeli nawet im się uda to ze stresu zaczną srać na rzadko.

Na pewno nauczysz się że kobiety myślą inaczej (i jest to jeszcze prostsze niż budowa cepa), nauczysz się dynamiki socjalnej, będziesz wiedział w jaki sposób wywoływać w kobiecie zazdrość w odpowiednich momentach (co się mocno przydaje jeżeli związek trochę już trwa) etc.
@RR_Woda najpierw sam poczytaj, popróbuj, a jeżeli dalej będzie #!$%@? wtedy ewentualnie rozważ pójście na szkolenie.
Nie radził bym czytać opinii po necie bo wiadomo że te oceny są mało wiarygodne
@devillikeme dzięki materiałom z neta poprawiłem swoje umiejętności w tym temacie, ale teraz muszę zrobić postępy szybko. Jestem gotów zapłacić ok 3.5k (z noclegiem) za 5 dni szkolenia. Zastanawiam sie czy jest ktokolwiek kto był na takim szkoleniu.
@RR_Woda Spoko, jeśli lubisz wywalać kasę w błoto nic mi do tego.
Negatywny wpływ to będzie miało tylko i wyłącznie na ciebie, bo jedyne czego takie warsztaty uczą to przedmiotowego podejścia do kobiet i przekonania, że określony zestaw słów i zachowań w stosunku do drugiej osoby daje oczekiwane rezultaty. Nie trzeba być jednak ekspertem, żeby wiedzieć, że ani faceci, ani kobiety nie są zaprogramowanymi maszynami i wyuczona poza, gest czy słowa wcale
@RR_Woda: Jak masz iść do Vincenta lub Festa, to spoko. Jak jest to jakiś Adept czy inne #!$%@?, to daruj sobie, bo #!$%@? się znają.

Dodatkowo - za free możesz ogarnąć materiały. Koszt szkolenia to od 2000 zł w górę i coś tam się nauczysz, ale po szkoleniu opada hajp i wraca się do dawnego marazmu, chyba, że rzeczywiście zrozumiesz co i jak.

Ale generalnie odradzam.