Wpis z mikrobloga

Oczywiście po drodze wyjdzie z 10 nowych technologii, o wiele lepszy aparat i ktoś wymieni.


@fervi: umiesz wymienić chociaż z 5 xD? nie wiem może czytnik linii papilarnych czy faktycznie lepszy aparat, ale nic więcej nie potrafie dodać xD
@damian_co_dalej: S8 nie mam :D
Natomiast polecę internetem
- Lepszy wyświetlacz (zajmuje dużo więcej powierzchni)
- Nowy procesor; pozwolił zaoszczędzić sporo energii (w 10nm technologii)
- Aparat lepszy; szczególnie przedni
- Stacja dokująca przerabiająca np. smartfon w komputer; dodatkowo chyba różne tam do aparatu, blabla

Hmm ... 4 :P No to są ogólne zmiany, ale jakby wziąć np. Note 2 i S8 to widać tych zmian dużo więcej. Oczywiście warto nie
@fervi: no dobra ale pytanie co mi to daje użytkowo, ja potrzebuje nie zamulającego telefonu z dobrym aparatem i w miare trzymającą baterią, N5X sprawdza się w tej roli idealnie a kosztuje jako nowy 33% tego co ten samsung xD
@damian_co_dalej: Nexus 5X i aparat xD. Mówimy oczywiście o nowych telefonach. Śledzić Lowendy to smutno trochę. W sensie ciekawie, bo można mieć telefon tani, ale tam się zawsze mniej dzieje :P
@Klofta: No to jedyne co możesz kupować sprzęt Apple. Bo komputery, telefony, tablety tanieją szybko.
Dlatego za 1.5k możesz kupić 6 rdzeniowego Xeona z 2 dyskami :P

Po prostu elektronika szybko tanieje lel
Może wyroby elektronikopodobne nie i stąd ten trend :P

@damian_co_dalej: Szkoda, że wszystko na 200% zoom, a nie zwykłym. Po pierwszym zdjęciu wiedziałem, który to Nexus, bo tandetnie wyszło. Po drugim już myślałem, że S7. Całkiem nieźle.