Wpis z mikrobloga

@Hyakinthos: o to to. Tak się na wykopie wszyscy z Januszy i cebulaków śmieją, a najbardziej plusowany komentarz to narzekanie zazdrosnego biedaka, że telefon za 3k straci w rok na wartości...
@Klofta: jak tak Cię boli spadek wartości telefonu, co dla niektórych jest warty mniej niż wydają miesięcznie w restauracji, to jak widzisz kogoś w nowym aucie segmentu premium na ulicy to pewnie od razu po bigos w tabletkach do
@damian_co_dalej:
Lepsza technologia ekranu (głównie energooszczędność,. najlepiej skalibtowany mobilny ekran na świecie), bezpieczny ogniwa, które tracą pojemność 4x wolniej niż S7, lepszy procesor (wydajność, energooszczędność), lepsze wifi (szybkość przepustowość, energooszczędność), lepszy BT (energooszczędność, zasięg, przepustowość), lepsza nawigacja (+Galileo), sprawniejsze gpu, lepsza wbudowana pamięć, lepsza jakosc materiałów obudowy (nieco mocniejszy, nowsze szkło GG), lepsze zarządzanie energią (choć wychodzi prawie na to samo, bo słabsza pojemność baterii wobec wielkości ekranu), jakosc na wyjściu
@meleele: weź mnie nawet nie denerwuj... zapisałem się do insidera i zrobiłem update do win10 na Lumi1020
nie dało się używać... znaczy dało, bo nadal ma fantastyczy aparat, i jako aparat nadal używam, a do reszty mam już od dawna inny telefon