Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie to, że pracownicy #korpo #korposwiat jutro "jadą do pracy" xD

Co za #!$%@? akcja żeby mając w domu prąd, internet i służbowego laptopa kapo kazał przyjeżdżać do szklanej klatki xD i goje przyjeżdżają xD na własne życzenie zresztą

Nawet nie dziwię się middle managementowi, bo w trakcie pandemii na zdalnych te wszystkie juleczki HR coordinator 4k ewidentnie waliły w #!$%@? na grubalu. Wdzwania się typiara na Teams meeting, a tam w tle słychać supermarket i komunikaty kas samoobsługowych typu "UŻYJ KLAWIATURY PINPAD" xD Albo inna tępa strzała ewidentnie w trakcie calla prowadzi auto, a gówniak nadaje "gugułeeee" z tylnego siedzenia xD

Albo kolejna grupka inteligentów którym się wydawało, że oszukali system mianowicie overemployed xD i zamiast robić to dobrze, dowozić taski jak trzeba, to po prostu #!$%@? się na więcej niż jednym etacie jednocześnie xD genialne, gratuluję

No to teraz wszystkie Anetki, Juleczki i Mariuszki zamiast popchnąć cywilizację do przodu i pokazać w COVIDa, że da się zdalnie dowozić taski będą zasuwać godzinę w deszczu i w korkach do swoich BPO/SSC żeby tam na ołpenspejsie zdzwaniać się z ludźmi na Teams czy innym Cisco zupełnie jak na HO xD beka z nich

Dostaniesz goju 3 dni przymusowej pracy z biura w tygodniu i będziesz hybrydowo szczęśliwy xD

Uprzedzając zarzuty pod moim adresem, ja jestem zdalny od długiego czasu, swoje obowiązki wykonuję rzetelnie, do biura mam kilkaset kilometrów i się do niego nie wybieram podobnie jak większość współpracowników. Ale moich skilli nie można zastąpić pierwszym lepszym szympansem po socjologii typu pomaluj tu juleczko komórki w excelu A1:B20 na zielono i wyślij raport xD

#patologiazmiasta #bekazpodludzi #takaprawda #praca #pracbaza
JanRouterTrzeci - Rozbraja mnie to, że pracownicy #korpo #korposwiat jutro "jadą do p...

źródło: obraz_2023-10-22_162927272

Pobierz
  • 96
@JanRouterTrzeci: niby tak, ale wydaje mi sie ze to nie tylko kwestia #!$%@? sie na zdalnej, a lobbowania "real estate" branzy ze fajnie sie spotkac w biurze, wyjsc do ludzi + dyrektorzy i wyzszy szczebel i tak powininen przychodzic do biura wiec pewnie lubia wykorzystac swoja wladze i kazać areczkom #!$%@? do biura tak jak oni musza. No nic, najlepsza opcja to miec biura na 2 koncu polski i przyjechac tam