Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No ja już nie wiem czy ja jestem typowym polskim skąpym cebulakiem czy moja różowa jest rozpieszczoną księżniczką. Moja różowa niedawno się do mnie wprowadziła, mieszka u mnie za pół darmo, bo ja spłacam kredyt mieszkaniowy a ona jedynie 100% śmiesznego czynszu administracyjnego ale mniejsza z tym... ostatnio wpadła na genialny pomysł że lepsze ubrania nie będzie prać ręcznie tylko w pralce każde z osobna żeby się nie zafarbowały. Ja robię tak że zwykłe ubrania piorę na raz jak zapełni się kosz a najlepsze ubrania piorę ręcznie bo i tak z reguły nie są bardzo brudne więc wystarczy je namoczyć. Zapytałem się jej ciekawe kto da 2000 zł na nową pralkę jak tą dojedzie, pralka oczywiście jest moja, ona wyśmiała mnie że nie wiedziała że jestem takim żydkiem. A nową pralkę oczywiście ja ufunduję, bo to moje mieszkanie a jak się rozstaniemy to przecież jej nie wyniesie na plecach... echh aż się boję rachunku za prąd i wodę bo do oszczędnych to ona nie należy, ona nie ma w ogóle nawyku gaszenia światła gdy wyjdzie z pokoju, zapali wszystkie możliwe światła i tak mogą się palić do rana bo zasypia przed TV, w mieszkaniu 23,5 stopni a jej zimno xD Dobrze że nie zamieszkaliśmy po ślubie, bo nie byłoby odwrotu a tak jeszcze nie jest za późno...

#zwiazki #pranie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Kto ma rację?

  • Jesteś Żydek i tyle 18.7% (130)
  • Ona jest rozpieszczona 81.3% (566)

Oddanych głosów: 696

  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie wiecznie starzy za rachunki płacili, raz by zapłaciła kilka stow za prąd to następnym razem dwa razy by sprawdzała czy zgaszone.
To nie jest zydowstwo, po co masz wydawać na rachunki przez jej lenistwo jak mógłbyś na jakieś przyjemniejsze rzeczy ?
  • Odpowiedz
@Asterling: z mojego doświadczenia to te energooszczędne dają jedynie 30% oszczednosci w porownaniu z normalną żarówka bo emitują dużo słabsze światło więc trzeba takich energooszczednych żarówek zapalić więcej
  • Odpowiedz
mieszka u mnie za pół darmo, bo ja spłacam kredyt mieszkaniowy a ona jedynie 100% śmiesznego czynszu administracyjnego ale mniejsza z tym


@AnonimoweMirkoWyznania: dziubku, jeśli się na to zgodziłeś tzn że Ci ta opcja pasuje, ale oczywiście potem żal dupy wychodzi podczas jakiejś innej kłótni, czepianie się i wypominanie, tsa? gdzie byłeś na początku jak ustalaliście zasady i nie powiedziałeś, ze chcesz więcej?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chce prać bez obawy na zabarwienia to polecam przygotować około 5 koszy na pranie, w każdym jeden kolor (lub zbliżona barwa) i prać raz dziennie jeden kosz a następnego dnia nosić ubrania w kolorach pozostałych koszy. Dla przykładu kosze: czarny, biały, niebieski, czerwony, żółty. Pierwszego dnia wrzucamy do pralki żółte(o ile to kosz najbardziej zapełniony), i założyć czarne spodnie (kosz niebieski), białą koszulę i granatowy sweter.
  • Odpowiedz