Wpis z mikrobloga

mirki moglibyscie wytlumaczyc mi jak dzialaja tiery? Czy powinienem rushowac odblokowywanie czolgow wyzszego tieru kiedy tylko moge czy jak?

Jak narazie mam pare czolgow tier 4 i jeden tier 5.

#wot
  • 11
@kuhwa: graj tym czołgiem który daje Ci dużo frajdy. zasadniczo im wyższy tier tym lepsi gracze. parametry czołgów w rozgrywkach po aktualizacji są proporcjonalne do siebie niezależnie od tieru na którym grasz. Oprócz X bo wyższych nie ma. Ale co hajsu żrą X aż sie odechciewa grać
@kuhwa: siedź na czołgu jak najdłużej się da, polecam ulokować się w okolicach V tieru i sobie śmigać swoimi ulubieńcami. Zostaw sobie najprzyjemniejsze jako zabaweczki, nie warto ich sprzedawać, żeby mieć wyższe tiery. Jeśli grasz bez premium, to na tierach V-VII nie musisz się martwić o kredyty, co jest dodatkowym plusem. Chyba że walisz goldem na lewo i prawo, ale to dość oczywiste.
@kuhwa graj jak najdłużej, odkrywaj wszystko co się da na danym czołgu, zostaw sobie te którymi gra Ci się pryjemnie jak fun tanki, nie ma co iść do przodu jak najszybciej, lepiej nabyć doświadczenia na niskich tierach
@widaczew: mam premium ale oprocz premium nie kupuje golda do innych rzeczy. Narazie zostane na tym 4-5 tierze, bo ten 1 czolg z 5 tieru i tak kupe czasu mi zajal zeby odblokowac go ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a skonczylo sie na tym ze i tak nim nie gram bo jest strasznie wolny (moj poprzedni czolg max 46km/h, ten z 5 tieru 34km/h bodajze xD)
@widaczew: teraz nie moge wejsc na gierke ale moj ulubiony czolg to sowiecki niszczyciel czolgow tier 4. Mam na niego kupiona siatke i jakis upgrade (chyba ten na lepszy pancerz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba ten na lepszy pancerz


@kuhwa: Nie ma nic takiego. Najbliżej jest chyba spall liner redukujący obrażenia z pocisków odłamkowych, ale to jest przydatne na może 5 czołgach w całej grze i wszystkie są na wysokich tierach. Na każdym pojeździe gdzie można - montuj dosyłacz. Na początek dobrym wyborem może też być wentylacja, bo poprawia wszystko po trochę.