Wpis z mikrobloga

#okazja #lastminute #biletylotnicze #anglia #lot

Oddam w okazyjnej cenie bilet lotniczy w relacji dwustronnej - KATOWICE-BIRMINGHAM
*wylot do z kraju w Pon 15-05-2017 roku
*powrotny tydzień później, tj. Pon 22-05-2017 roku

Linia lotnicza: Ryanair
Nr lotów: FR1254 i FR1253

Informacja kierowana, do wszystkich, natomiast osoby niżej wymienione nie dobiją ze mną targu:
*osoba która przejdzie moją negatywną weryfikację osobowościową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*wykopek, Mirek i Mirabelka, co to ma #!$%@? opis w nicku mu przypisany przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
*znajomi Marcusa lub Złotego
*kibice Realu Madryt (chyba, że oświadczysz pisemnie, iż to jest głupota z Twojej strony i jest Ci wstyd)
*wykopowe trolle których nie zdążyłem opisać lub zablokować
*no i jeżeli jesteś: BIO, WEGE, kolejnej nie parzystej płci, nie uznającym szczepionek, skrajnym lewakiem i zamierzasz o tym wspominać i tym się obnosić w trakcie przelotu - to wole utopić kasę, za ten bilet.

Jeśli macie pytania to walcie. Proszę polecić gdzie się da ten wpis, zarówno tagiem jak i linkiem lub Ctrl+C i V na waszych ścianach i podłogach. Bylebym odzyskał część swoich CEBULIONÓW. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 5
@BadNews: aha zapomniałem dodać, jestem już w podeszłym wieku wykopkiem który niebawem skończy 9 lat! i tak też czekałem na ten jeden dzień który zmienił moje życie na zawsze, czyli dzień w którym utworzyłem konto latami. Byłem zielony z przerażenia i czerwony jestem teraz ze wstydu, iż zależało mi na kolorze bordo tak bardzo, iż w tym celu dopuściłem się pisać komentarze w następującym schemacie:
1. nie ważne co byle być
@Mirkomil: no ale bilety na chwilę obecną kosztują 1200, więc całkiem zacnie jest się czym podzielić. Natomiast zwracając się do kolegi od mercedesów @benzdriver nie kminiłem jeszcze nad tym faktem, natomiast skoro już zwróciłeś moją uwagę w tym kierunku, to na pewno znajdą się jakieś lepsze rozwiązania niż to co pierwsze mi do głowy strzeliło, że weryfikację można odbyć obustronną, na papierze, lub na lotnisku wobec pracownika linii lotniczych... whatever...