Wpis z mikrobloga

#modameska #koszulki #tshirt
Mirki, od pewnego czasu mam fazę na prostotę jeśli chodzi o ubieranie się. Mówiąc prostotę mam na myśli niebieskie lub czarne jeansy i biała koszulka z krótkim rękawem - bez żadnych wzorów. Problem mam jednak ze znalezieniem dobrej koszulki jakościowo. Do tej pory kupowałem je w sieciówkach typu H&M lub Reserved, ale jak wiadomo często tam ich jakość jest wątpliwa. Tak jest i tym razem - koszulki po paru praniach rozciągają się. Nie wiem czego chciałbym oczekiwać po koszulce za 20-30zł, ale szukam aktualnie takich, które byłby nieco trwalsze. Jesteście w stanie polecić mi jakiś sprawdzony sklep z takimi koszulkami nieco lepszej jakości?
  • 6
@e7450: imperial sol's ze sklepów z koszulkami do nadruków reklamowych. Idealne nie są, troche się ściągacz psuje po jakimś czasie, ale za te 10-15 nic lepiej nie będzie. Leżą dobrze i nie wyciągają się.
@e7450: Oprócz Imperial Sol's ponoć Adler, ale nie testowałem. Ogółem to tylko tiszert, kup Solsy, jak się znoszą to wymień i tyle. Moje trzymały się nieźle dopóki nie przejechałem rolką od ubrań z za mocnym klejem - ten trochę powyciągał włókien i przez to koszulka wygląda słabo.