Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hamouma no i tu jest właśnie to że nie tylko niemowlęta ala każde dziecko do iluś tam lat... dziwne jest to że musi być koniecznie ochrzczone
Szatan to tylko symbol zła wykreowany przez kościół może być też moc jasna i ciemna, i dochodzenie do wniosku ze każdy ma w sobie 50% dobra/50% zła
@mam_cie: też często się nad tym zastanawiam,to jak w tym kawałku
"A wewnątrz mnie wilki dwa,oblicze dobra,oblicze zła.Walczą ze sobą nieustannie,wygrywa ten,którego karmię"
W zależności od mocy,którym jesteśmy poddawani,albo jest wysysana z nas ta dobra strona albo mroczna.
@mam_cie: w katedrze w Sandomierzu wisi obraz Karola de Prevot przedstawiający mord rytualny dokonywany przez Żydów na chrześcijańskich dzieciach. W latach 2006-2014 był zasłonięty (czerwoną kotarą, na której dodatkowo zawieszono obraz JP2). Stanowiło to skuteczną blokadę dla oczu turystów, którzy odwiedzali bazylikę, no i generalnie chodziło o uniknięcie gównoburzy. Podczas XVII Ogólnopolskiego Dnia Judaizmu obraz został na nowo odsłonięty, a obok umieszczono tablicę z informacją, że Żydzi nie popełniali mordów rytualnych.