Wpis z mikrobloga

Ta sprawa #magdazuk pokazuje jak bezlitosne i podłe są pisowskie trolle. To jest k*rwa #rakcontent do potęgi ntej. Zaraz po rozkręceniu tej sprawy zaczęli oskarżać posłów PO, dziennikarzy Wyborczej, każdego, kto im nie pasuje. Ktoś zaczął masowo publikować komentarze twierdzące, że Markus W. to syn dziennikarza Wyborczej Artura Włodarskiego i jest powiązany z PO, lewactwem itp itd. Włodarski musiał się tłumaczyć na facebooku, że nie jest wielbłądem. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=867331910081219&id=100004132537311&pnref=story Ci pisowcy to jest po prostu jakiś koszmar.

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 26
@conf: nie widze wszędzie platfusów. Ja widze ludzi, którzy wymyślają teorie z dupy, rzucają gównem w przypadkowych ludzi. Nienawidzą wyborczej więc wymyślają plotki o jakichś przypadkowych dziennikarzach wyborczej. To jest po prostu chore.

ludzie sami szukają tych wyjaśnień na własną rękę


co możesz znaleźć w takiej sprawie na własną ręke. Nie masz dostępu do żadnych dowodów. Trafiasz jedynie na gówno w internecie. Setki agencji marketingowych z tego żyje i rozprowadza ewidentne
brak toksykologii, brak sekcji zwłok , brak terminu przywiezienia zwłok, a jedyne co to, wysłali jakiegoś ciecia z administracji by się rozejrzał

@conf: to nieprawda, jest dokładnie odwrotnie. Kłamiesz więc w żywe oczy i oczekujesz, że ktoś potraktuje Cię poważnie.
@conf: Niestety, strona egipska nie przysłała mi wyników sekcji. Ale przesłała jest stronie polskiej. Mówił o tym Z. Ziobro. Ponadto gdybyś umiał czytać, a przynajmniej słuchać, do Twych receptorów dotarłaby informacja, że w sekcji zwłok w Egipcie uczestniczył polski prokurator oraz polski biegły sądowy.

Zwłoki zostaną przetransportowane jutro i odbędzie się kolejna sekcja zwłok. Jestem pewien, że detektywi z wykopu zostaną na nią zaproszeni, bo inaczej będzie nieważna.

Jakim prawem Amerykanie