Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #brother #drukarki #pcmasterrace #komputery

Witam. #!$%@?łem się i po prostu muszę o tym napisać.
Kiedyś tam posiadałem urz. wielofunkcyjne firmy Brother, model DCP330C. Cholera to był sprzęt, miałem wrażenie że nie do zdarcia. Niestety kiedyś padło i zostałem zmuszony do kupna nowego urządzenia.
Jako, że bardzo dobrze wspominałem urz. firmy B, postanowiłem kupić kolejne urządzenie wielofunkcyjne z ich stajni. I co!?
Trafiłem na jakieś gówno, które nie chce drukować, podczas gdy w cartridge'u jest 1/3 tuszu.
MortenH - #gorzkiezale #brother #drukarki #pcmasterrace #komputery

Witam. #!$%@?łe...

źródło: comment_4U4QHJfXnXIoznhHgzzBDVKDPvYxa38d.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@MortenH: Pokazuje ci że nie ma tuszu i przez to nie drukuje? Zaklej czarną taśmą na tyle tuszu ten prześwit z pływakiem to będzie wykrywać drukarka ciągle pełny tusz.
  • Odpowiedz
@MortenH: Zła konstrukcja pojemnika sprawia że tusz jeszcze jest ale poniżej rurki którą drukarka go pobiera,jak ci bardzo szkoda tego tuszu
to przelej strzykawką do nowego kartridża ale teraz nie kombinuj z zaklejaniem(chyba że na chwilę) bo jak uszkodzisz głowicę to drukarka do wyrzucenia.
  • Odpowiedz
@MortenH: Drukarka liczy ile stron zostało wydrukowane na danym tuszu i nie ważne czy atrament jest jeszcze w środku, czy nie - pokazuje że jest on pusty. Taka technologia - niestety. Na szczęście te tusze nie są jeszcze drogie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz