Wpis z mikrobloga

@Szrlh: najpierw skończę to głupie 13 powodów, a później się wezmę na dobre za stranger things. Oglądanie dwóch seriali na raz przy moim trybie życia jest ciężkie XD
@pedros92: hmm jeśli po 2 odcinkach cię nie wciągnęło, to nie wiem czy jest sens. Możesz spróbować na pewno, ale taki klimat jest w sumie przez cały sezon, ale fajnie potem było budowane napięcie, więc na pewno byś nie był niezadowolony :P
Chociaż mnie tak wciągnęło, że jak zaczęłam oglądać wieczorem, to dopiero rano skończyłam xd
@Szrlh: Trochę za bardzo jeździł po tej łysej ale takto #!$%@? to był chyba najmądrzejszy z tej zgraji debili, nie wiem czemu tak traktowali go jak gówno na początku. Może dlatego że murzyn.
@Takezo: jak dla mnie jeden z najciekawszych seriali jakie widziałem. Pozycja obowiązkowa jak dla mnie. Najlepsze jest to, że jakby wyszedł z ~8-10 lat temu byłby całkowitą abstrakcją i sci-fi, dzisiaj jak najbardziej aktualne i przedstawiające w jakim kierunku zmierza świat. Może momentami przekolorowany ale przynajmniej mniej bystrzy też go zrozumieją ;)