Wpis z mikrobloga

@bloodyhell666 bardzo często puszczam kierę stojąc na podnóżkach w pełni wyprostowany i jadę tak na hamowaniu silnikiem na dżizasa z ręcami rozczapierzonymi, pozwalając by mną targał wiater :-) Kocham to uczucie!
I już po drugim dniu narzeka że jej grzeje bardzo w prawą łydkę od silnika. Też tak masz?


@blubi_su: nie, nie mam tak. czasem jak postoję chwilę na światłach i potem ruszę, to przez moment leci mocno nagrzane powietrze, ale przelatuje i dalej nie czuć. to wszystko.

Czyżby ktoś tu narzekał na przewspaniałe MT-07???


@wojtoon: hę? czemu przewspaniałe? ten motocykl nie jest przewspaniały. co nie zmienia faktu, że #aniemowilem co
@kabzior: 1,8 here ale tez testowałem - tyłek wytrzymuje 200 km, potem +100 km na pasażera a potem stojak w zabudowanym :) No ale Dominator to takie funduro, a nie moto wyprawowe.
@wojtoon:

i dostałem zjebę "że się nie znam"...


bo się nie znasz.

a dziś okazuje się, że każdy kto ma tę maszynę trochę dłużej niż 2 godziny potrafi z rękawa wyczarować przynajmniej pięć sporych minusów


ja mam ją od dwóch lat i jedynym sporym minusem jest to, że nie nadaje się do turystyki. gdybym miał miejsce na dwa moto w garażu to bym jej nie sprzedał tylko dokupił sobie np s1000xr.
ale zna się człowiek, który nazywa jakiegoś budżetowego przeciętniaka "motocyklem stulecia"


@wojtoon: myślę że na tym zakończymy, zawołaj jak kiedyś opanujesz czytanie ze zrozumieniem.