Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie byłam w zwiazku bo wszelkie długie i krótkie znajomości kończyły się bo faceci nie dostawali ode mnie bliskości fizycznej, już nawet o seksie nie mówię. Dam się dotknąć po ręce, czy gdziekolwiek, ale do innych etapów nigdy nie doszłam, wstydzę się, krępuję, albo nie było dość chemii z mojej strony. I tak sobie czasem czytam, że faceci tak kochają swoje babki, że nawet bez seksu z nimi są i bardzo sie staraja je otworzyć. Mój błąd polegał na tym, że nigdy nie mówiłam, że mam "problem" oni po prostu chyba myśleli, że jestem niezainteresowana. Choć raz powiedziałam, że jestem nieśmiała i taki jeden bardzo atrakcyjny facet czekał AŻ trzy spotkania, no ale potem się wkurzył, że nawet głowy nie przysunę blisko.
To jest chyba kwestia facetów na jakich trafiam, trafiam na takich, którzy też moga sie podobać innym kobietom i tacy nie czekają wiecznie. Nie wiem co to znaczy facet, który czeka, dopytuje dlaczego jest tak czy siak. Chociaż raz takeigo poznałam, ale on z kolei już na drugim spotkaniu mnie szczegółowo pytał o zwiazki i dlaczego jestem taka i jak było wczesniej . Za wcześnie chciał wszystko o mnie wiedzieć, nawet nie zdążyłam zaufać.
Gdzie są faceci, którzy kochają kobietę jako człowieka i potrafią jakoś ją zrozumieć? Żeby nie czuła sie zmuszona do niczego? A najgorsze są te techniki PUA gdzi jest nacisk by próbowac dotyku z obcą babą jak najszybciej. To ciekawe jak wiedzę to wszystko w praktyce. Zaczyna sie od ręki i potem w w szybkim tempie dalej. Zero miłości. Metody na lekką manipulację babki. #podrywajzwykopem #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania: Imho wyznawanie zasady "jakim mnie stworzyłeś Panie Boże takim mnie masz" jest trochę kiepskim pomysłem na życie.

faceci tak kochają swoje babki, że nawet bez seksu z nimi są

nic nie trwa wiecznie i takie bujdy pewnie słyszysz/czytasz od 'silnych niezależnych samców alfa' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzie są faceci, którzy kochają kobietę jako człowieka i potrafią jakoś ją zrozumieć? Żeby nie czuła sie zmuszona do
Choć raz powiedziałam, że jestem nieśmiała i taki jeden bardzo atrakcyjny facet czekał AŻ trzy spotkania, no ale potem się wkurzył, że nawet głowy nie przysunę blisko.


@AnonimoweMirkoWyznania: az 3? No szaleństwo..
Kilka godzin znajomości to nie jest przecież jakoś dużo. Masz pełne prawo czuć dyskomfort i nie chcieć dążyć do bliskiego kontaktu.
Gdybyś miała problem w facetem, z którym jesteś w związku - no to coś by było nie tak.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt Ci nie każe wskakiwać facetowi do łóżka po pierwszej randce (szanujmy się trochę), ale skoro przez kilka spotkań cały kontakt fizyczny ogranicza się do dotknięcia dłoni to trochę słabo - przecież dłoń podaje się na powitanie, często kompletnie obcym osobom.
Otwórz się trochę, jeśli pierwsze spotkanie jest ok to na jego zakończenie możesz chociażby pocałować faceta w policzek czy go przytulić, pokaż jakoś że nie traktujesz go jak kompletnego
@agaja: Jeśli po 3 spotkaniach nie mogę nie wiem, przytulić, pocałować to dostaje wyraźne sygnały jako mężczyzna że kobieta nie jest zainteresowana. Może się mnie brzydzi, może nie jestem atrakcyjny? Nie wiem. Ale sygnał jest wyraźny, nie marnujemy sobie czasu i idę szukać gdzie indziej.

I to nie jest żadne PUA czy inne bzdety, też nie o wskakiwanie do łóżka tu chodzi. Nie rób jej wody z mózgu.
Gdzie są faceci, którzy kochają kobietę jako człowieka i potrafią jakoś ją zrozumieć?


@AnonimoweMirkoWyznania:
Musisz zrozumieć że jesteś osobą ułomną w najbardziej kluczowej kwestii jeśli chodzi o randkowanie czy budowanie związku.
Intymna bliskość fizyczna jest de facto kluczem do budowy romantycznej relacji. Dotyk osoby kochanej wyzwala hormonalną burzę która programuje w nas miłość.
Tak to pokrótce działa.

Nie możesz od drugiej osoby wymagać aby ignorowała język ciała, CHYBA ŻE BARDZO BARDZO
@AnonimoweMirkoWyznania: Potrzeba kontaktu fizycznego (niekoniecznie erotycznego) jest potrzebą dość naturalną, aczkolwiek rozumiem, że może się człowiek zrazić, kiedy spotka mistrzów podrywu po kursie z jutuba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najważniejsze, to komunikować swoje potrzeby i obawy, tylko nie rób wykładów :)
A tak to pracuj nad sobą.
Co do facetów, którzy kochają swoje kobiety za to kim są, to ci faceci nakpierw musieli dobrze poznać swoje partnerki.
@AnonimoweMirkoWyznania: pytanie czy warto poświęcać ci aż tyle energii aby zdobyć twoje zaufanie? Jeśli facet dostanie to samo (nie tylko chodzi o seks) od innej kobiety kosztem mniejszej energii to wybierze tą drugą.

Oczywiście rozumiem twój problem, no ale niestety życie to nie koncert życzeń. Trzeba nad sobą pracować.

Jeżeli masz problem z otwarciem się na bliskość to chociaż zdobądź umiejętność innego wyrażania swojego zainteresowania facetem. Faceci lubią jak kobieta ich
@niepotrzebny_nietoperz: trzy spotkania to kilka godzin znajomości.
Ja sobie nie wyobrażam wiekszej bliskości z kimś po tak krótkim czasie.

To, że ktoś potrzebuje więcej czasu na nawiazanie intymnosci nie znaczy, że jest z nim coś nie tak - dla niektórych bliskość fizyczna również oznacza pewne zobowiązanie.

Nie wszyscy są typem tinderowym.

@Fafnucek: się nie przypielam i odnioslam po prostu do treści wpisu.
Jest to problem, ale można go rozpatrywać pod