Wpis z mikrobloga

Hejka mircy, nudno strasznie, jaki serial polecicie? Mam obejrzane: Thirteen Reasons Why, Daredevil, Lucyfer, Legion, Limitless, Jak poznałem waszą matkę, Teoria wielkiego podrywu, Synowie anarchii, Deadwood, Skorpion, Better call Saul, Stranger Things, Różowe lata 70., Flash, Dolina krzemowa, Technicy-Magicy, Banshee, Skazany na śmierć, Wikingowie, Dexter, Supernatural, Breaking Bad, Arrow, White Collar, Lost, Herosi, Kompania braci, The walking dead, Mr Robot, Z archiwum X, Fargo i Magia kłamstwa (ale nie całe bo nie mogłem znaleźć z lektorem dalszej części serialu).
Obojętne jaki gatunek, byleby dobrze się oglądało i było ciekawe. :)
#seriale #pytanie
  • 16
@dzika_czupakabra: Nie widzę jeszcze rewelacyjnego The Killing i bardzo dobrego Six Feet Under. Poza tym z klasyków The Shield, Sopranos i The Wire. Natomiast jeszcze to akurat zależnie od gustu ale to od dawna jest w moim ścisłym top seriali: Weeds.

A z nowszych produkcji z tego roku polecam Cardinal i Sneaky Pete.
@weshu: o masakra, myślałem że najlepsze seriale mam już obejrzane a tu takie zaskoczenie że jeszcze tyle ich zostało :D teraz mam zagwozdkę bo lista seriali do obejrzenia została powiększona o 11 seriali i nie wiem za bardzo który wybrać na ten moment. ale coś potem pomyślę, dzieki jeszcze raz! :D