Wpis z mikrobloga

chcesz komuś napsuć nerwów?
ZAŁATW MU #!$%@? #orange

Jak ja tej sieci nienawidzę. Powstrzymuję się przed #!$%@? przekleństw co drugie słowo jak tylko mogę. O co tym razem chodzi?
Moja codzienność to: csgo nie działa, streamować na yt nie mogę bo nie działa, Gfycat nie działa, gify nie działają, vimeo nie działa, wchodzę na czyjś patreon to dosłownie ładuje się kilka minut! clips.twitch nie działa itd... a nie działa na tej zasadzie, że mimo że mam te ich 300 MEGABITUFF to te wszystkie strony mają tak ogromne packet lossy (na odcinku telia.net), że częściej siedzę na internecie z telefonu niż na tym super ŚWIATŁOFODZIE (np. gdy chcę pobrać dema do cs czy mapy).

Jak by co, moje poprzednie wpisy:
https://www.wykop.pl/link/3209987/wykop-efekt-orange-kryje-lapowkarzy-nalicza-oplaty-za-internet-ktorego-nie-ma/
https://www.wykop.pl/link/3356241/orange-jakosc-ich-internetu-jak-i-obsluga-klienta-na-stalym-poziomie/
https://www.wykop.pl/link/3447289/prosty-sposob-by-placic-50-mniej-za-internet-w-orange-lub-zerwac-umowe/
(zakopany za informacja nieprawdziwa... a płacę im tyle ile napisałem w wykopie, mimo że na początku wysyłali pełne faktury)
chyba muszę zrobić kolejny wykop, bo trochę moich znajomych pisze do mnie ej @madin5, też miałeś problemy z orange? co z tym robić?
a no płacić im połowę i mówić, że albo naprawiają, albo niech zabierają sprzęt i uciekają. tylko jak zobaczą, że ktoś się nie zna to będą mu wmawiali jego winę, u nich wszystko ok, robić jakieś krętactwo jak pospolite #!$%@? którymi są.
a dlaczego taki mój rage kolejny na orange?

BO PRZEZ TE #!$%@? #!$%@? NIE MOGĘ ZROBIĆ KOLEJNEGO #specialforces , BO #!$%@? DEMO KIEDY JE POBIERAŁEM NAPOTKAŁO #!$%@?ŁE PACKET LOSSY I #!$%@?, NIE ZAUWAŻYŁEM W PORĘ, ŻE SIĘ NIE POBRAŁO. DEMA NIE MA, Z SERWERÓW VALVE USUNIĘTE, FILMU NIE MA, JEST ZA TO #!$%@? I #!$%@? #orangecwel

#csgo #komputery #internet #boldupy #gry #pcmasterrace (co by ludzie się zastanowili, zanim wybiorą orange do czegoś innego niż fb youtube itd.)
Madin5 - chcesz komuś napsuć nerwów?
ZAŁATW MU #!$%@? #ORANGE

Jak ja tej sieci ni...

źródło: comment_OzM7Ir4nbN354mSAW0MqEFLOgDz6nORi.jpg

Pobierz
  • 43
@Madin5: przecież od dawna wiadomo, ze te wszystkie internetu z orange, plus, play itp to jedno wielkie gowno. Oczywiście zdarzają się jakiej wyjątki ale to nie zmienia faktu ze ludzie nadal się na te "super oferty" nabierają a potem płacz ze internet słabo śmiga
@comer123: nic innego nie mam dostępnego... centrum warszawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
na samą myśl o tych krętaczach z orange dostaję białej gorączki. Wmawianie, że to wina użytkownika że źle działa, u nich wszystko działa, przyjdzie technik odpali na ich lapku wp.pl i powie że działa, TWIERDZENIE, ŻE ONI ODPOWIADAJĄ TYLKO ZA INTERNET W POLSCE a nie za strony spoza, wmawianie, że to nie u nich problem,
@Madin5, a wiesz co najgorsze? Ludzie często nie mają innego wyboru niż Orange. W mojej rodzinnej miejscowości zrobili pseudo światłowód FTTH. Światłowód tylko do centralki, a do domów poprowadzili kabel telefoniczny rurą zakopaną w ziemi. Maksymalne możliwości to 20/1, za które sobie liczą 90zł/m. Są straty w pakietach, ale nie tak częste. Chciałem coś innego znaleźć. W rachubę wchodzi tylko radiówka :/
@comer123: (,)
Wynajmuje mieszkanie. Do głowy by mi nie przyszło, że tu nic innego nie ma. A i tak założyli tu jakikolwiek internet dopiero miesiąc po mojej przeprowadzce.