Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sepp1991: jeśli ty nie wiesz, czy to dobrze, że media ujawniają znęcanie się nad bezbronnym, i w sumie niewinnym człowiekiem, przez agresywnych funkcjonariuszy policji, co doprowadza do śmierci tego człowieka, to ja ci na to pytanie nie odpowiem.
  • Odpowiedz
@spere: nie był niewinny. Gość był poszukiwany za jakieś oszustwa, natomiast miał tego pecha że był podobny do gościa, który był poszukiwany za coś cięższego. Stawiał opór podczas zatrzymania i dostał zasłużony #!$%@?. Oczywiście o tym nie powiesz, prawda?
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: o czym nie powiem? No własnie o tym mówię, że dostał niezasłużony #!$%@?.

Kucał skulony po ciemku w kiblu rażony paralizatorem prosząc aby go już nie razić, nie stawiał tam oporu.

Miał pecha że był podobny i dlatego został zamordowany przez kilku patusów w mundurach, fucklogic.
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: Prawa człowieka mają charakter uniwersalny. Dotyczą także 'patusów' i 'poszukiwanych za jakieś oszustwa'. Tak z ciekawości pytam - uważacie, ze policja ma prawo torturować kogoś, bo jest 'patusem'? Kogo jeszcze wyłączacie spod kategorii ludzi, którym należy się nietykalnosć cielesna?
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: rozmawiamy o przestępczym zachowaniu osób które teoretycznie mają stać na straży prawa, i brutalnym torturowaniu i zamordowaniu człowieka na komendzie, a ty dalej swoje, do ciebie nic już nie dotrze w tym wątku.
  • Odpowiedz
@Andreth: nikogo nie wykluczam. Tak samo policjanci mają prawo do zapewnienia sobie bezpieczeństwa pracy przez zastosowanie wobec zatrzymanych potrzebnych środków przymusu. Jak wcześniej pisałem, gdyby nie stawiał oporu to policja nie musiałaby stosować środków przymusu. To naprawdę nie jest trudne do wywnioskowania i nawet osiedlowy Seba potrafiłby połączyć te fakty.

@spere:

Co do opisu tortur mogę napisać tylko


Na filmiku jest typowa pacyfikacja agresywnego patusa. Niestety tacy ludzie nie potrafią
  • Odpowiedz
@Andreth: mnie ta sprawa naprawde zbulwersowala, bo mieszkam we wroclawiu i nie chcialbym byc tak potraktowany tylko dlatego, ze przypominam kogos innego. Postawcie siebie w roli tego chlopaka, skuja was, wpakuja do radiowozu, rodzina i znajomi nie wiedza gdzie was wioza, co z wami sie dzieje. Takie rzeczy to u ruskich ale nie w cywilizowanym kraju, "wroclaw meeting place". Nie chce popaac w jakas paranoje, ale zaczynam juz rozumiec ludzi, ktorzy
  • Odpowiedz
mnie ta sprawa naprawde zbulwersowala, bo mieszkam we wroclawiu i nie chcialbym byc tak potraktowany tylko dlatego, ze przypominam kogos innego


@krzysiekdw: no ja bym nie został tak potraktowany, bo bym się wylegitymował i nie atakował policjantów. Niestety Seba Wyklęty tego nie pojął i nie chciał ani się wylegitymować (bo był poszukiwany za oszustwa) i zaczął być agresywny, więc go zgarnęli. Rzeczywiście Policja robi łapanki i zabija ludzi dla zabawy.
  • Odpowiedz