Wpis z mikrobloga

#allegro #januszebiznesu

Allegro to jednak #!$%@?, z jednej strony zachęcają sprzedawców do starań aby uzyskać Standard Allegro a kupujących do zakupu od takich sprzedawców, z drugiej jebią cię za to że się chwalisz "zaszczytnym" tytułem. Łot logika.

Od dłuższego czasu jestem "standard allegro" o czym jest wzmianka w opisie aukcji (że dobra obsługa, że przyznano mi to wyróżnienie, że trzymam poziom, itd.) Dzisiaj allegro mi grozi zawieszeniem konta:

Komunikat wysłany automatycznie przez serwis Allegro

Chcielibyśmy poinformować o naruszeniu Regulaminu w ofercie:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

W opisie oferty znajdują się symbole, ikony lub inne treści sugerujące udział konta w programie ,,Standard Allegro". Działanie takie jest niedozwolone również w sytuacji, gdy konto uczestniczy w programie.

Prosimy o wprowadzenie zmian.

Jeśli komunikat dotyczy oferty zakończonej, prosimy dopilnować, aby podczas ponownego wystawienia, wprowadzone zostały niezbędne zmiany.

Dalsze naruszanie zasad może doprowadzić do zawieszenia konta.
  • 3
@Stulejusz_Wielki: Konkurencja jest (znaczy jest możliwość) ale problemem są użytkownicy. Wszyscy chcą być #!$%@? w dupę tylko i wyłącznie przez allegro. Wystawiałem kiedyś na próbę aukcje na świstak i ebay taniej o 2x prowizja allegro i nic nie sprzedałem. Dwa przedmioty wystawiłem w cenie zakupu i też nie sprzedałem. Wolą zapłacić więcej na allegro. Ochrona kupującego na allegro to farsa, traktowanie sprzedawców przez allegro to #!$%@?. I tak się będziemy męczyć.